Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Tomasz Chudziński

Pole KRS w e-sprawozdaniu

Polecane posty

Czemu pole KRS nie wypełnia się automatycznie danymi podmiotu?

Jak zaznaczę, składam sprawozdanie do KAS podaje się automatycznie NIP.

Przechwytywanie.PNG

Edytowano przez Tomasz Chudziński

Dzisiaj chciałam wysłać wygenerowane w Rewizorze GT i podpisane przez Zarząd sprawozdanie finansowe za rok 2018. Niestety system KRS nie przyjął tego sprawozdania, ponieważ pojawiła się informacja, że plik nie zawiera KRS. Jest to jakiś błąd Rewizora, ponieważ jak wygenerowane sprawozdanie z Rewizora GT zaciągnęłam do programu e-sprawozdania ( rekomendowanego przez MF) i ponownie je zapisałam KRS przyjął taki plik. Proponowałabym to sprawdzić, bo za chwilę firmy wysyłające sprawozdania będą miały poważny problem. 

7 godzin temu, Agnieszka Bożym napisał:

Dzisiaj chciałam wysłać wygenerowane w Rewizorze GT i podpisane przez Zarząd sprawozdanie finansowe za rok 2018. Niestety system KRS nie przyjął tego sprawozdania, ponieważ pojawiła się informacja, że plik nie zawiera KRS. Jest to jakiś błąd Rewizora, ponieważ jak wygenerowane sprawozdanie z Rewizora GT zaciągnęłam do programu e-sprawozdania ( rekomendowanego przez MF) i ponownie je zapisałam KRS przyjął taki plik. Proponowałabym to sprawdzić, bo za chwilę firmy wysyłające sprawozdania będą miały poważny problem. 

Dołączam się do prośby. Mam ten sam problem.

Edytowano przez Grażyna Sz

Prosiłbym o ponowną wysyłkę pliku XML na stronie KRS-u. Problem powinien ustąpić, ponieważ zostały wprowadzone pewne zmiany od strony bramki KRS-u.