Skocz do zawartości

Wysyłka deklaracji z biura: kilka sugestii

Polecane posty

Witam,

1. Zgłaszam sugestie i potrzebę aby program biuro, przy wysyłce zbiorczej deklaracji np vat 7, sprawdzał ważność certyfikatu. Niestety nie ma takiej funkcji teraz. Mozna zaznaczyć nieważny już certyfikat i program wysle deklaracje. 

2. Zgłaszam drugą sugestię aby blokować możliwość usunięcia deklaracji, dla której pobrane zostało UPO ze statusem 200. Idealnym rozwiązaniem byloby alby biuro pozwalalo usunać deklaracje ze statusem błędnym np statusy 400.. a statusy poprawne np 200 wymagały np jak w wyplatach odznaczenia zatwierdzono i dopiero wtedy usuniecia. 

3. Czy z programu biuro mozna wygenerowac zbiorczo miesieczna informacje dla klienta? W biurze gt jest taka funkcjonalnosc nie mówiąc juz o tym, ze raport ktory sie drukuje jest o niebo lepszy niz w wersji nexo. Zgłaszam tez taką potrzebę lub prosze o informację gdzie mogę taką informacje zbiorczo wygenerować i wysłać.

4. Czy program biuro mogłby generować automatyczne przypomnienia np w formie maila lub smsa cyklicznie, bez ingerencji użytkownika. Np. informacja o dostarczeniu dokumentów. Ustawiamy opcje:

wyslij raz w miesiącu np 5 kazdego miesiaca do wybranych uzytkownikow informacje z szablonu wiadomosci. Znacznie ułatwiło by to pracę uzytkownikom. 

Podobna funkcjonalność jest w gestorze ale czy dotyczy tylko faktur abonamentowych, cyklicznych czy mozna tez w ten sposob generować cyklincze powiadomienia?

 

 

Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam

Link to postu

1. Na ten moment nie ma takiego mechanizmu. Zapisujemy sugestię i przeanalizujemy możliwość wprowadzenia takiej funkcjonalności w przyszłości.

2. Nie planujemy dodawania takiej funkcjonalności.

3. Zapisaliśmy sugestię drukowania raportu Informacji zbiorczej z poziomu Biura na przyszłe wersje. Na tę chwilę mogę zaproponować korzystanie z Portalu Biura. Jeśli Pan z niego korzysta to prosiłbym o informację jakich funkcjonalności w nim Panu brakuje :) 

4. Utworzenie cyklicznych powiadomień możliwe jest przy pomocy Gestora nexo.

Link to postu

dziekuje za informacje.

1 bede czekal na informacje.

2 no szkoda 

3 jesli ktos przesiada sie z gt nie jest w stanie od razu naklonic ludzi na online. Jest to proces. Pozatym nie wszyscy chca logowac sie online. Kwestia osobistych preferencji.

A czego brakuje w biurze juz zglosilem kilka miesiecy temu:) cala dluga lista bledow, i sugestii.

4. Czyli kupujac gestora jestem w stanie generowac faktury automatycznie i zbiorczo ale przy uzyciu cennika z biura? czy az takiej integracji nie ma?

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Wysyłka deklaracji z biura: kilka sugestii
16 godzin temu, Radek Szachnowski napisał:

Czyli kupujac gestora jestem w stanie generowac faktury automatycznie i zbiorczo ale przy uzyciu cennika z biura? czy az takiej integracji nie ma?

Aż takiej integracji nie ma, lecz posiadając Gestora można utworzyć cennik, w którym będą dodane odpowiednie usługi. Polecam przetestowanie Gestora choćby z użyciem podmiotu prezentacyjnego :) 

Edytowane przez Jacek Magiera
  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...