Skocz do zawartości

SELLO z RestAPI - zapytania

Polecane posty

1

Czy w Sello zachowane będą dane o całkowitej sprzedaży w ofertach / z tego co wiem, w RA allegro nie zwraca tego parametru, podając tylko sprzedaż z ostatnich 30 (?) dni...

Fajnie było by mieć nadal dane o sprzedaży od początku wystawienia aukcji...

 

2

Czy jeśli przygotuję sobie CENNIKI ALLEGRO (w Allegro) to potem je powiążę z Sellowymi? - już o to kiedyś pytałem i coś pamiętam, ale teraz chodzi mi o taki scenariusz:

- cenniki są w Sello

- cenniki są w Allegro

Czy po wejściu Sello z RA będzie można cenniki Sello nadpisać cennikami z Allegro? (zakładamy, że nie muszą być tożsame co do zawartych w nich opcji).

Jeśli tak, to OK, a jeśli nie to jak teraz stworzyć cenniki w allegro, żeby potem nimi bezproblemowo zastąpić cenniki w Sello?

 

@Bartosz Rosa ?

?

Link to postu

1. Będzie to co zwraca API.

2. Przygotuj cenniki dostaw po stronie Allegro, będzie się je dało pobrać do Sello. Stare cenniki istniejące w Sello będzie można również wysłać do Allegro, ale nie mogę jeszcze zagwarantować, że pojawi się to w pierwszej wersji nowego API. Pobrane cenniki z Allegro będzie można przypisać do aukcji w Sello, a nawet będzie to konieczne aby wystawić aukcje.

W Sello nie będzie już możliwości ustawienia indywidualnych cen dostaw w aukcji - każda aukcja będzie musiała mieć podpięty cennik Allegro. W zakładce PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA będzie tylko podgląd wybranych w cenniku dostaw i cen bez możliwości edycji w tym miejscu. Oczywiście dodamy jakiś link aby dojść do cennika na skróty, ale chodzi o to, że zmieniać się będzie cennik a ceny bezpośrednio w aukcji.

Cennik dostaw Allegro w Sello 1.31

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...