Skocz do zawartości

Znikające zdjęcia z aukcji w Sello

Polecane posty

Co jakiś czas (średnio 1 raz w tygodniu) zdarza się tak, że znikają zdjęcia z aukcji wystawionych niedawno (ale nie wszystkich). Chodzi o to, że po wystawieniu aukcji, które oczywiście posiadają kilka zdjęć, normalnie się pokazują w Sello ale na następny dzień lub później te zdjęcia znikają (aukcja w Sello pokazuje ilość zdjęć = 0). Nie wiedział bym o tym, gdybym sobie nie ustawił na liście aukcji w Sello kolumny "Miniaturka" bo teraz po prostu widzę luki. Sprzedaje na kilku kontach ale tylko jedno gubi zdjęcia. Jak dam ręcznie pobranie zdjęć i opisów to wszystko wraca do normy ale i tak dziwi mnie ten temat. Konto miało jakieś powiązanie z aplikacją bez nazwy i nie jestem pewny co to mogło być i czy to powodowało problem. Nie mniej jednak usunąłem to powiązanie i dam znać za jakiś czas czy to pomogło ale międzyczasie chciałbym poznać opinię od @Bartosz Rosa oraz innych forumowiczów czy może być jakiś inny tego powód.

Link to postu

A jak wtedy wykryć, że faktycznie w danej aukcji zdjęcia zostały usunięte :)? Można oczywiście pominąć nadpisywanie zdjęć (usuwanie), ale dla kogo innego będzie to błąd, bo Sello nie aktualizuje aukcji zgodnie z tym co jest w Allegro.

W nowej wersji zdjęcia będą pobierane nowym mechanizmem - zobaczymy czy coś to zmieni.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...