Skocz do zawartości

oferta Subiekt Nexo

Polecane posty

Dzień dobry,

oferty są obsługiwane w innym programie z serii InsERT nexo - Gestor nexo, który może Pan przetestować za darmo przez 45 dni. Dodatkowo przesyłam tematy e-Pomocy technicznej dotyczący obsługi ofert w programie Gestor nexo.

Czym jest oferta i jak ją dodać w programie Gestor nexo?

Jak realizować oferty w programie Gestor nexo?

Czym są procesy ofertowe, jak je dodać i wykorzystać w programie Gestor nexo?

Edytowane przez Przemysław Werner
  • Dziękuję 1
Link to postu
Dnia 14.06.2019 o 12:00, Jarosław Bodziony napisał:

Czy jest jakaś możliwość w Subiekcie Nexo Pro aby tworzyć jakby ofertę z wybranych produktów tj. przykładowo żeby eksportował np. do pdf i zawierało nazwa produktu zdjęcie cenę wybraną i ew. kod produktu?

Można zmodyfikować wzorzec wydruku Cenników, ZK lub FP, dodając do istniejących kolumn zdjęcie produktu.

  • Dziękuję 1
Link to postu
Dnia 16.06.2019 o 22:39, Łukasz Czarnowski napisał:

Można zmodyfikować wzorzec wydruku Cenników, ZK lub FP, dodając do istniejących kolumn zdjęcie produktu.

Szukałem taką opcję, ale nie widzę takiej opcji żeby tam dodać zdjęcie.

 

Dnia 17.06.2019 o 11:16, Radomił Ząbik napisał:

Można skopiować Sobie widok Asortymentu, skonfigurować widoczność kolumn, które interesują nas dla klientów oraz użyć odpowiednich filtrów. Jak już mamy taką listę, to za pomocą wbudowanego mechanizmu, można ją zarówno wyeksportować do Excel jak i wydrukować w pionie lub poziomie do PDF.

Również nie widzę opcji dodania zdjęcia w konfiguracji.

Link to postu
16 godzin temu, Jarosław Bodziony napisał:

Szukałem taką opcję, ale nie widzę takiej opcji żeby tam dodać zdjęcie.

Nexo PRO umożliwia edycję struktury wzorców wydruku. Należy powielić wzorzec, następnie korzystamy z opcji "Popraw wzorzec". Na Stronie dodatkowej należy dodać kolumnę typu Image, odwołującą się do zdjęć produktów. Do co zasady można sugerować się poniższa instrukcją:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3243.html

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...