Skocz do zawartości

Windows 10 nie działa Sello

Polecane posty

Od początku aktualizacji - czyli dawno temu nie działa sello prawidłowo. Podczas tworzenia dokumentów zamyka się. Na tym komputerze nie tworze dokumentów więc to mi nie przeszkadzało do momentu kiedy muszę tworzyć dokumenty i nie mogę z tego wybrnąć. Nic w tle się nie ściaga i nie aktualizuje problem występuje na jednym komputerze. Co tu począć ?

Link to postu

Mam taką drobną zasadę, którą się kieruję na systemach nowszych niż Windows 7 - zawsze, gdy coś nie działa prawidłowo, na start ustawiam zgodność programu z Windows 7 oraz uruchamiam aplikację jako administrator. Można tego dokonać we właściwościach aplikacji (prawym przyciskiem myszy na program > właściwości > zgodność). Może głupie (i dedykowane niby do starszych aplikacji bez wsparcia dla Windows 10), jednak może rozwiąże Twój problem chociaż czasowo, dopóki nie znajdziesz dokładniejszej przyczyny ;)

Podejrzewam, że przydadzą się tutaj logi z programu, aby ci bardziej doświadczeni mogli w jakiś sposób znaleźć występujący problem :) Jaką wersję Sello posiadasz aktualnie?

Link to postu

Ja mentalnie pozostałam nadal przy Windows 7, nie wiem kiedy to minęło, że już jesteśmy trzy numery dalej :D 10 jakoś aż tak mocno nie ufam w kwestii działania, chociaż pracuję na niej już kupę czasu. Zdarza się, że programy, które są robione już z kompatybilnością dla 10 w rzeczywistości mają problem z działaniem, czasami przez błahe sprawy.

Link to postu
Dnia 25.06.2019 o 09:58, Bartosz Rosa napisał:

Sello raczej nie ma problemu z Windowsem 10, bo na nim głównie pracujemy. Jeśli program się zamyka można sprawdzić czy tworzą się pliki ze zrzutem pamięci w momencie wystąpienia awarii. Pliki takie są tworzone w C:\Users\<nazwa użytkownika>\AppData\Roaming\InsERT Sello

tak tworzą się

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...