Skocz do zawartości

Aktualizacja podmiotu nie powiodła się [1.31]

Polecane posty

Taki, do którego serwer SQL może zapisywać, czyli TEMP na dysku C, lub jakikolwiek folder na innym dysku (tam nie ma domyślnie restrykcji na zapis). Jeśli już pojawiło się okno z pytaniem czy wykonać konwersję pomimo braku wykonania kopii (a backup był zrobiony niezależnie) to można puścić konwersję wybierając TAK.

image.png.2d33bc072b2a3dcade51d97f3c5f0928.png

Link to postu
9 godzin temu, Dave Czezky napisał:

Witam, również mam za dużą bazę i nie mogłem zaktualizować programu.

Program serwisowy nie chce nic usunąć (uruchamiam jako administrator) - klikam usuń i zupełnie nic się nie dzieje.

Najlepszym rozwiązaniem na tą sytuację, jest zalogowanie się na rachunek bankowy i sprawdzenie, czy masz pieniądze na płatnego SQL ;)  Próbowałem wielu rozwiązań, ale to nic nie daje. Musisz mieć zdjęcia w bazie, bo bez nich nie da się edytować ofert. Jeśli po pobraniu wszystkich zdjęć baza jest bliska maximum, to już odkładaj pieniądze - nie unikniesz tego.

 

W kwestii usuwania danych, to wylicza Ci, że może coś usunąć? Możesz zwolnić też zdjęcia, Bartek tu gdzieś wrzucał zapytanie SQL do tego. Korzystałem z niego i zmniejszyłem bazę o 98%. Akualizację mogłem zrobić, ale pobrać pełnych danych nie idzie. Właśnie organizuję nowy serwer i płatnego SQL - aż mnie serce boli :(

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...