Skocz do zawartości

Po aktualizacji do 1.31 - nie można pobrać cenników

Polecane posty

Witam,

po instalacji Sello 1.31 próbowałem pobrać cenniki wysyłek i wyskakuje następujący błąd:

Nie można wykonać wiązania w czasie wykonania na pustym odwołaniu.
Zwrócone dane:
{"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: eyJhbGciOiJSUzI1NiIsInR5cCI6IkpX

Dlaczego?

Pozdr.

Link to postu
6 minut temu, Sello User napisał:

Witam,

po instalacji Sello 1.31 próbowałem pobrać cenniki wysyłek i wyskakuje następujący błąd:

Nie można wykonać wiązania w czasie wykonania na pustym odwołaniu.
Zwrócone dane:
{"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: eyJhbGciOiJSUzI1NiIsInR5cCI6IkpX

Dlaczego?

Pozdr.

Czy po instalacji nowej wersji wykonałeś ponowną (wymaganą przy 1.31) autoryzację wszystkich używanych kont?

  • Lubię to 1
Link to postu
5 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Czy po instalacji nowej wersji wykonałeś ponowną (wymaganą przy 1.31) autoryzację wszystkich używanych kont?

Konta mają "V" w kolumnie "Autoryzacja".

Ale mimo to próbowałem autoryzować i Sello włącza takie okno w którym nie da się nic sensownego zrobić.

sello.jpg

Link to postu
Przed chwilą, Sello User napisał:

Konta mają "V" w kolumnie "Autoryzacja".

To oznacza, że autoryzacja była przeprowadzona, natomiast potem co kilka godzin tokeny są odświeżane i tutaj nie są odświeżone. Z różnych powodów może dojść do sytuacji, że tokeny tracą ważność - wtedy trzeba ponownie autoryzować konto.

Z naszych obserwacji jednak w wersji 1.31 praktycznie problem odświeżania tokenów nie występuje (gdy się już je poprawnie odświeży pierwszy raz).

3 minuty temu, Sello User napisał:

Ale mimo to próbowałem autoryzować i Sello włącza takie okno w którym nie da się nic sensownego zrobić. 

Czy na komputerze jest używana przeglądarka Internet Explorer? Proszę wejść na nią do serwisu Allegro i upewnić się, że jest wylogowana z konta. Również restart Sello mógłby być tutaj pomocny.

Link to postu

Problem z okienkiem logowania rozwiązany - winne były zabezpieczenia Windows Server 2012 dla IE - Allegro pobiera mnóstwo zewnętrznych treści do strony z logowaniem.

Autoryzacja przeprowadzona ponownie. I w tym momencie już działa.

P.S. Trochę nie rozumiem operacji z cennikami. Z tego co widzę na koncie Allegro nie mam żadnego cennika.

Link to postu

Trzeba je sobie utworzyć. Albo z poziomu Allegro i pobrać je do Sello, albo wysłać istniejące swoje z Sello do Allegro, lub też stworzyć cenniki na podstawie używanych dotąd cen dostaw i zsynchronizować je między Allegro i Sello.

Jest to konieczne aby wystawić nowe oferty.

Link to postu
Dnia 27.06.2019 o 15:44, Bartosz Rosa napisał:

Bo trzeba pobrać parametry z serwisu, w tym nowe opcje dostawy a następnie edytować cennik i przypisać go do konta Allegro. Wcześniej takiego przypisania nie było więc należy to wykonać ręcznie.

czyli jeżeli do tej pory cenniki Allegro nie były używane, a używane były cenniki wpisane do Sello (bez synchronizacji z Allegro), to muszę utworzyć je ponownie w Sello i na nowo przypisać do 10tys aukcji (wybierając odpowiedni cennik do odpowiedniej aukcji)? Czy jest na to jakiś prostszy sposób, np. stworzenie cennika na podstawie tego z aukcji Allegro?

Link to postu

No z tą wersją 1.31 same problemy :)

Mam dziś od rana podobnie:

Cytat

Pobieranie aukcji, ofert kup teraz zaplanowanych, aktywnych z konta XXXX w serwisie Allegro.pl (Polska) (0-100): Niepoprawna odpowiedź serwera Allegro. Szczegóły w raporcie.

Nie można wykonać wiązania w czasie wykonania na pustym odwołaniu.
Zwrócone dane:
{"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: eyJhbGciOiJSUzI1NiIsInR5cCI6IkpX

i co najlepsze, gdy chcę wykonać autoryzację w ogole nie mogę wejść w dane konta. Klikam, enter i nic sie nie dzieje. Mam jeszcze 3 inne konta to dam się wejść, w tym jednym wypadku nic. I aukcje znowu niepobrane...

 

Link to postu
13 minut temu, Jimmy Abdul napisał:

No z tą wersją 1.31 same problemy :)

Mam dziś od rana podobnie:

i co najlepsze, gdy chcę wykonać autoryzację w ogole nie mogę wejść w dane konta. Klikam, enter i nic sie nie dzieje. Mam jeszcze 3 inne konta to dam się wejść, w tym jednym wypadku nic. I aukcje znowu niepobrane...

 

Czy po instalacji 1.31 autoryzowałeś konta? Jest to wymagane by powtórzyć - nowy sposób autoryzacji.

Link to postu
2 godziny temu, Jimmy Abdul napisał:

No z tą wersją 1.31 same problemy :)

Spodziewaliśmy się tzw. błędów okresu młodzieńczego. Przypomnę, że integrację z Allegro należy traktować jako zupełną nowość w programie, bo tak jest w rzeczywistości. Nowe API, nowy synchronizator, niezbadane jeszcze ścieżki. Jest to trudny okres i dla nas i dla Was, ale mam nadzieję, że uda się te najpoważniejsze problemy załatwić możliwie szybko.

2 godziny temu, Jimmy Abdul napisał:

i co najlepsze, gdy chcę wykonać autoryzację w ogole nie mogę wejść w dane konta. Klikam, enter i nic sie nie dzieje.

Wygląda na to, że z jakiegoś powodu zablokowało się konto do edycji i w takim stanie pozostało. Proszę w takim wypadku zrestartować serwer SQL (lub komputer na którym jest ten serwer). To również przeszkodziło zapewne w automatycznym odświeżeniu tokenów dostępowych do Allegro, dlatego trzeba było autoryzować konto ręcznie.

13 godzin temu, www.tanie-okazje.pl napisał:

Tez dzis mielismy ten blad:

Nie można wykonać wiązania w czasie wykonania na pustym odwołaniu

aukcje sie nie wysylaly, cenniki nie pobieraly ale po autoryzacji zaczelo sie wysylac

Czy autoryzację musieliście powtarzać? Tzn, czy już wcześniej była przeprowadzana autoryzacja na wersji 1.31?

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...