Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Paweł Wilk

Nie wysyła aukcji sello 1.31

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nie mogę wysłać aukcji, robię jak zawsze na poprzednich wersjach: wyślij/odbierz - serwisy aukcyjne - wyślij.

Informacje o numerach nadawczych paczek wysyła a aukcji nie, co na to poradzić ?

Edytowano przez Paweł Wilk

12 minut temu, Paweł Wilk napisał:

Tak, są gotowe, nie ma błędów żadnych, sello nawet nie próbuje ich wysyłać.

A na pewno są zaznaczone do wystawienia?

image.png.c156b02b072f250bf2e9c82a02b93755.png                image.png.f81de82c0a44a861e05894406c846a1f.png

Czy po wybraniu opcji wyślij, aukcje zostają w zakładce PRZYGOTOWANE czy znikają z niej?

Tak, zostają, operacja wyślij zaczyna i kończy się od razu w tej samej sekundzie jak widać w logu.

Aukcji nie wysyła, ale numery nadawcze paczek do all wysłało bez problemu.

Potrzebujemy więcej informacji, pełne zrzuty ekranu z listą aukcji, z pojedynczą aukcją wewnątrz, można podesłać na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku. Jeśli nawet nie próbuje mielić tych aukcji, tzn. że nie spełniają one warunku wysłania. Może któreś ustawienia w aukcji (typu godzina wystawienia itp) powodują ten problem.

Witam,

Po aktualizacji nie wysyła aukcji, wyskakuje komunikat Wysyłanie oferty "TU NAZWA AUKCJI" na konto szatmar w serwisie Allegro.pl (Polska): An error has occurred
HTTP Status: Bad Request (400) 

4 minuty temu, Mariusz Szatkowski napisał:

Witam,

Po aktualizacji nie wysyła aukcji, wyskakuje komunikat Wysyłanie oferty "TU NAZWA AUKCJI" na konto szatmar w serwisie Allegro.pl (Polska): An error has occurred

Czy po aktualizacji autoryzowałeś ponownie konta? Jest to wymagane, mimo, że na pierwszy rzut oka wszystko działa.

1 minutę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Czy po aktualizacji autoryzowałeś ponownie konta? Jest to wymagane, mimo, że na pierwszy rzut oka wszystko działa.

a mogę podpowiedź jak i gdzie mam kliknąć, zielony jestem 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Jarosław Grudziński napisał:

Mam to samo. Czy już wiadomo o co chodzi?

u mnie bez zmian :(

Edytowano przez Mariusz Szatkowski

Podpinam się pod pytanie. U mnie wyskakuje komunikat:

Wysyłanie oferty "TU TYTUŁ AUKCJI" na konto szatmar w serwisie Allegro.pl (Polska): An error has occurred

Przy Przy kilku aukcjach tez mi sie pojawia

An error has occurred

a raczej wszystko z nimi ok

oba przedmioty to klimatyzatory

Potwierdzam. Aukcje przygotowane z nowym cennikiem Allegro nie wysyłają się. Brak błędów w logu.