Skocz do zawartości

Nie wysyła aukcji sello 1.31

Polecane posty

USTAWIENIA > PARAMETRY wysyłania i odbierania, sekcja DOMYŚLNE USTAWIENIA WYSYŁANIA DANYCH RĘCZNIE

image.png.3b02aeb5b2d12e2b6c9dcb9a7c046524.png

Tutaj zaznaczyć albo Aukcje przygotowane albo Pytaj o parametry wysyłania - jeśli ma się pojawiać to okno.

Tymczasowo nie działa funkcja wysyłania aukcji automatycznie gdy są gotowe do wystawienia, więc trzeba je pchnąć ręcznie poprzez menu Wyślij/Odbierz.

Link to postu
3 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

USTAWIENIA > PARAMETRY wysyłania i odbierania, sekcja DOMYŚLNE USTAWIENIA WYSYŁANIA DANYCH RĘCZNIE

image.png.3b02aeb5b2d12e2b6c9dcb9a7c046524.png

Tutaj zaznaczyć albo Aukcje przygotowane albo Pytaj o parametry wysyłania - jeśli ma się pojawiać to okno.

Tymczasowo nie działa funkcja wysyłania aukcji automatycznie gdy są gotowe do wystawienia, więc trzeba je pchnąć ręcznie poprzez menu Wyślij/Odbierz.

Niestety po zaznaczeniu albo tego albo tamtego okienko nadal nie wyskakuje.

Odznaczyłem, zeby nie wysyłało aukcji automatycznie po zaznaczeniu "gotowe do wysłania" i okienko się wyświetliło z 227 aukcjami.

OK. Problem połowicznie rozwiązany. Po wyłączeniu automatu aukcje przechodzą do Allegro.

EDIT:

Ponad 200 aukcji poszło, ale 4 zostały z błędem: "An error has occurred" - co to oznacza?

Edytowane przez Sello User
Link to postu
17 godzin temu, Sello User napisał:

"An error has occurred" - co to oznacza?

Dokładnie, "wystąpił błąd". Nie ma nic więcej w treści błędu?

 

4 minuty temu, Jarosław Bodziony napisał:

Nie działa ani wysyłanie automatycznie wysyłanie przez zdefiniowanie w ustawieniach  ani przez ręczne wyślij/odbierz.

A pojawia się okno, którego zrzut jest powyżej?

Link to postu
8 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Powinno się wysyłać przy pomocy okna:

image.png.9ae5ac965044e49414a0f0dcf849dd08.png

Próbowałeś? Jeśli nie wyskakuje wciskasz Ctrl przy "Wyślij".

 

4 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

 

A pojawia się okno, którego zrzut jest powyżej?

Pojawia się jeśli dam wyślij/odbierz -> odbierz. Wtedy wyskakuje to okienko.

 

Błąd taki jest:

Wysyłanie oferty "..." na konto ... w serwisie Allegro.pl (Polska): An error has occurred
HTTP Status: Bad Request (400)

 

Link to postu
4 minuty temu, Jarosław Bodziony napisał:

 

Pojawia się jeśli dam wyślij/odbierz -> odbierz. Wtedy wyskakuje to okienko.

 

Błąd taki jest:

Wysyłanie oferty "..." na konto ... w serwisie Allegro.pl (Polska): An error has occurred
HTTP Status: Bad Request (400) 

 

 

 

 

Link to postu
Dnia 2.07.2019 o 11:59, Paweł Wilk napisał:

Były tam. Z błędem nieznanego stanu aukcji, usunąłem błędy aukcji, myślałem, że się przeniosą do PRZYGOTOWANYCH ale tak się nie stało i teraz znowu nie wiem, które to aukcje.

Wcześniej takie aukcje zawsze zostawały w przygotowanych.

Błąd dokładnie wygląda tak:

Przekroczono czas wykonania zapytania. Spróbuj ponownie.
Aukcja przenosi się do zakładki wszystkie ale na allegro jej nie ma (jest to aukcja zaplanowana nie zaczyna się od razu).
Taką aukcję muszę wystawić ponownie i wysłać jeszcze raz a tą z błędem usunąć.
Link to postu
54 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Oznacza to problemy z wydajnością serwerów Allegro. Czy powtarza się to cały czas czy tylko w określonych godzinach w ciągu dnia?

Miałem ten błąd we wtorek i dziś dopiero drugi raz więc nie jest jakiś uporczywy.

Mnie chodzi o to, że aukcja z tym błędem powinna zostawać w zakładce PRZYGOTOWANE tak abym mógł faktycznie spróbować jeszcze raz.

Teraz przenosi do zakładki WSZYSTKIE i muszę aukcję wystawiać ponownie a tą z zakładki WSZYSTKIE usuwać.

Edytowane przez Paweł Wilk
Link to postu
Przed chwilą, Jarosław Bodziony napisał:

Próbuje całkowicie usunąć tekst z tego okienka, ale po zatwierdzeniu tekst powraca ten co był. Próbuje też usunąć część i też powraca tekst pierwotny.

Już o tym było, zmień zmianami zbiorczymi ten tekst. Przez edycje aukcji się nie da bo jest błąd w tej wersji.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Link to postu

próbuję wystawić aukcję pobrałem cenniki autoryzowałem konta 

 

zwrotkę otrzymuję 

Wysyłanie oferty ... na konto ...w serwisie Allegro.pl (Polska): Forbidden
HTTP Status: Forbidden (403)

 

oraz 


Wysyłanie oferty ... na konto ...w serwisie Allegro.pl (Polska): Conflict
HTTP Status: Conflict (409)

Edytowane przez Michał Olszewski
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...