Skocz do zawartości

Nie wysyła aukcji sello 1.31

Polecane posty

Dnia 28.06.2019 o 15:22, Paweł Wilk napisał:

Jeszcze raport, zaczyna i kończy wysyłać w tym samym czasie.

 

log.jpg

Czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę na czas przy tym logu ?

Klikam wyślij i w tej samej sekundzie ta operacja się kończy, sello nawet nie próbuje wysłać aukcji, tak jakby były oznaczone jako niegotowe do wystawienia.

Już nawet oznaczałem na próbę jako niegotowe i też próbowałem wysyłać. Kombinowałem już we wszystkie strony.

Link to postu
5 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

U mnie logi zapisują się tutaj:

image.png.307e74b50f61da983502e2dd02f328a5.png

Tylko na serwerze w mam taki katalog "Log" w C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello. Natomiast są tam logi wyłącznie z bazy Sello.

Sprawdzałem również katalogi AppData i ProgramData, ale też tam niczego nie widzę, przynajmniej tego czego szukamy.

6 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Analizujemy problem z wysyłaniem. Dam znać jak coś ustalimy.

Czekamy ?

Link to postu
1 minutę temu, Bartosz Rosa napisał:

Logów nie ma, bo zapytanie do bazy SQL o aukcje do wysłania generuje pusty wynik.

Prosiłbym o wykonanie tego polecenia i podesłanie (może być na mail sello@insert.com.pl).


select * from vw_AuctionsPrepared

 

U mnie to samo. Po wysłaniu aukcji pojawia się błąd: An error has occurred
HTTP Status: Bad Request (400). Log z wysyłania aukcji wyśle na maila.

Link to postu
  • Bartosz Rosa przypiął, wyróżnił i usunął wyróżnienie ten temat
17 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Problem HTTP Status: Bad Request (400) powoduje wpisanie w dodatkowe informacje o przesyłce treści zawierających znaki nowych linii.

Prosiłbym aby to zweryfikować usuwając na wybranych aukcjach przygotowanych wielolinijkowe opisy z tego pola.

Po usunięciu danych z tego pola zmianami zbiorczymi, aukcja wysłała się bez problemów.

Natomiast gdy chciałem usunąć dane z tego pola lub poprawić aby były w 1 linijce bezpośrednio w przygotowanej aukcji, to po zapisaniu i otwarciu ponowne, dane były nietknięte. Tak jakby wracały do postaci przed zapisu.

Link to postu
4 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Wygląda to w porządku. Musi być coś jeszcze o czym nie wiemy. Czy ktoś z Was byłby w stanie podesłać nam swoją bazę do sprawdzenia, bo to wygląda na problem z konkretnymi konfiguracjami danych. W razie czego proszę napisać na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku.

Całą bazę 5gb na mail ?

 

Link to postu

To ja zgłoszę jeszcze 2 błędy.

Wysyłałem 60 aukcji. 40 z nich poszło, nie mam w Sello, ale na Allegro również ich nie ma (po takim razie już powinny się pojawić). Z kolei w tych 20 które zostały mam błąd

Cytat

description.sections[0].items[1].content: Invalid HTML subset
HTTP Status: Unprocessable Entity (422)

Jakieś pomysły?

Link to postu
43 minuty temu, Paweł Wilk napisał:

Całą bazę 5gb na mail ?

Nie, zgłoszenie na mail, odeślemy instrukcję co i jak dalej zrobić.

 

40 minut temu, Jimmy Abdul napisał:

Jakieś pomysły?

Niepoprawny HTML w opisie w pierwszej sekcji po prawej stronie. Proszę wejść w edycję aukcji, na zakładkę OPIS i zapisać aukcję. Jeśli to nic nie da, przełączyć widok opisu na edytor uproszczony, zapisać, ponowić wysłanie. Gdy nawet to nie pomoże, proszę o podesłanie opisu w tym uproszczonym formacie.

Link to postu

Informacja do sprawdzenia. U mnie zadziałało wysyłanie gdy zmieniłem ustawienia wysyłania na automatyczne    Ustawienia/Parametry wysyłania i odbierania/Aukcje /Wysyłaj aukcje przygotowane /gdy gotowe do wystawienia /ustawiłem co 5 minut     wyszły po 5 minutach

Edytowane przez Marek Toporczyk
  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...