Skocz do zawartości

Wersja 1.31 uwagi

Polecane posty

Stało się. Zaktualizowałem Sello i chciałbym się podzielić swoimi uwagami.

1. Dla posiadaczy baz około 20GB radzę zarezerwować miejsca na dysku około 50GB wolnego. Miałem z tym duże problemy i musiałem kombinować aby zwolnić miejsce na dysku.

2. Panie Bartku. Bardzo brakuje na dole Sello informacji na jakim etapie % są pobierane transakcje i formularze. Po odebraniu aukcji, pole do aukcji robi się zielone i jest 0 informacji na temat pobieranych transakcji. Trzeba zaglądać do raportów czy te pobieranie trwa.

3. Usunęliście Państwo okno z raportami, gdzie były informacje kto pobierał, kto wysyłał ile jak i czego. Czy takie okno będzie w przyszłości?

4. Mam problem z pobraniem pełnych informacji o aukcjach. Na jednym koncie wyświetla mi się informacja:

Pobieranie pełnych danych oferty 73919xxx dla konta xxx z serwisu Allegro.pl (Polska): Forbidden
HTTP Status: Forbidden (403)

Na drugim koncie kiedy chcę pobrać pełne informację o aukcjach metodą Wyślij/odbierz, aukcje się pobierają ale cennik nie znika. Natomiast gdy pobiorę pełne informację ręczne dla konkretnych aukcji, to wtedy cennik znika. Nie wiem jak to odebrać czy w tym i w tym przypadku aukcje są pobrane?

5. Czy jak nie pobiorę pełnych informacji o aukcjach, to będą problemy z pobieraniem transakcji? Wszystkie się transakcję pobiorą. Pytam się ponieważ (patrze punkt 6).

6. Aby sprawdzić czy wszystkie transakcje się pobrały, używałem zapytania SQL:

SELECT au__auction.au_number,
         au__auction.au_title,
         au__auction.au_bidcount,
         au__auction.au_Sold,
         COUNT(DISTINCT tr__transaction.tr_customerid) as "ilosc transakcji",
         SUM(tr_OrigQuantity) as "ilosc produktow"
    FROM {oj tr__transaction RIGHT OUTER JOIN au__auction ON tr__transaction.tr_auctionid = au__auction.au_id}
   WHERE au__auction.au_State = 3
GROUP BY au__auction.au_number,
         au__auction.au_bidcount,
         au__auction.au_Sold,
         au__auction.au_title
  HAVING ( au__auction.au_Sold <> SUM(tr_OrigQuantity) )

Teraz gdy używam tego zapytania, pojawiają mi się jakieś cuda nie widy. Czy mogę Państwa prosić o pomoc o zaktualizowanie tego skryptu? Zapewne chodzi o podmianę jakiś kolumn z danymi, ale na na bazach SQL jestem zupełnie zielony.

 

Ogólnie aktualizacja na wielki +. :)

 

Pozdrawiam

Link to postu
11 minut temu, Fentick napisał:

Pobieranie pełnych danych oferty 73919xxx dla konta xxx z serwisu Allegro.pl (Polska): Forbidden HTTP Status: Forbidden (403)

To jest zdaje się (też miałem) błąd nie dającego rady nowego api po stronie allegro... Spróbuj włączyć Sello jako admin, u mnie to pomagało (albo się zbiegało z tym, że rest api nabierało oddechu...).

 

14 minut temu, Fentick napisał:

5. Czy jak nie pobiorę pełnych informacji o aukcjach, to będą problemy z pobieraniem transakcji?

Wg mnie nie. Pełne dane są potrzebne np. do zmian zbiorczych czy wglądu w ofertę przez Sello...

Link to postu
3 godziny temu, Fentick napisał:

2. Panie Bartku. Bardzo brakuje na dole Sello informacji na jakim etapie % są pobierane transakcje i formularze. Po odebraniu aukcji, pole do aukcji robi się zielone i jest 0 informacji na temat pobieranych transakcji. Trzeba zaglądać do raportów czy te pobieranie trwa.

Będzie. Jesteśmy dopiero na etapie przechodzenia ze starego API na nowe, tak samo jak i ze starego synchronizatora na nowy. Nowy synchronizator obsługuje pasek postępu, stary nie bardzo się do tego nadaje.

3 godziny temu, Fentick napisał:

3. Usunęliście Państwo okno z raportami, gdzie były informacje kto pobierał, kto wysyłał ile jak i czego. Czy takie okno będzie w przyszłości?

Czy te informacje naprawdę były tak istotne? Z naszych doświadczeń, to pierwsze okno raportu zazwyczaj wszystko utrudniało, zwłaszcza dotarcie do treści błędu, który gdzieś tam się pojawił głęboko w raporcie - stąd w celu uproszczenia interfejsu usunęliśmy te dane. Jeśli jakieś jego funkcje są potrzebne to rozważymy dodanie tych funkcji w nowym synchronizatorze. To co było dotychczas nie bardzo współgra z nowym sposobem synchronizacji.

3 godziny temu, Fentick napisał:

4. Mam problem z pobraniem pełnych informacji o aukcjach. Na jednym koncie wyświetla mi się informacja:

Prosiłbym o włączenie logowania za pomocą programu serwisowego (menu rejestr). Po włączeniu, proszę uruchomić Sello jako administrator i wykonać pobranie tych danych. W folderze instalacyjnym \Log będzie plik logu, proszę o podesłanie go na sello@insert.com.pl. Błąd ten był już zgłaszany do Allegro przez innych użytkowników API, ale my go jeszcze nie widzieliśmy od strony logów.

3 godziny temu, Fentick napisał:

Natomiast gdy pobiorę pełne informację ręczne dla konkretnych aukcji, to wtedy cennik znika. Nie wiem jak to odebrać czy w tym i w tym przypadku aukcje są pobrane?

A ta aukcja w serwisie Allegro jest przypisana do cennika?

3 godziny temu, Fentick napisał:

5. Czy jak nie pobiorę pełnych informacji o aukcjach, to będą problemy z pobieraniem transakcji? Wszystkie się transakcję pobiorą. Pytam się ponieważ (patrze punkt 6).

Pobieranie transakcji również aktualizuje aukcje, pobiera wszystkie dane prócz opisów i zdjęć. Brak pełnych danych nie wpłynie na pobieranie transakcji.

3 godziny temu, Fentick napisał:

Teraz gdy używam tego zapytania, pojawiają mi się jakieś cuda nie widy.

Nowe API = nowy zestaw danych. Allegro nie zwraca już w nowym API danych o pełnej sprzedaży, tylko z ostatnich 30 dni, zatem zapytanie to nie bardzo ma już sens.

3 godziny temu, Fentick napisał:

Ogólnie aktualizacja na wielki +. :)

Dziękujemy za te słowa. Wiele jest jeszcze do zrobienia, wiemy to, ważne aby wszystkim udało się przejść na nową, przełomową jakby nie patrzeć, wersję możliwie najłagodniej.

Link to postu
Dnia 29.06.2019 o 18:19, Bartosz Rosa napisał:

Czy te informacje naprawdę były tak istotne? Z naszych doświadczeń, to pierwsze okno raportu zazwyczaj wszystko utrudniało, zwłaszcza dotarcie do treści błędu, który gdzieś tam się pojawił głęboko w raporcie - stąd w celu uproszczenia interfejsu usunęliśmy te dane. Jeśli jakieś jego funkcje są potrzebne to rozważymy dodanie tych funkcji w nowym synchronizatorze. To co było dotychczas nie bardzo współgra z nowym sposobem synchronizacji.

Nie były aż tak istotne, ale dosyć przydatne jak dla mnie. Jeżeli innym jest lepiej tak jak teraz to w porządku. Czy w takim raporcie mogą się znaleźć informacje np. o ilości pobranych transakcji i formularzy?

 

Dnia 29.06.2019 o 18:19, Bartosz Rosa napisał:

Prosiłbym o włączenie logowania za pomocą programu serwisowego (menu rejestr). Po włączeniu, proszę uruchomić Sello jako administrator i wykonać pobranie tych danych. W folderze instalacyjnym \Log będzie plik logu, proszę o podesłanie go na sello@insert.com.pl. Błąd ten był już zgłaszany do Allegro przez innych użytkowników API, ale my go jeszcze nie widzieliśmy od strony logów.

Sposób MARCIN e-kupowanie.pl zadziałał. Uruchomiłem Sello jako administrator i zadziałało. Jeżeli ten błąd się powtórzy to spróbuję wysłać Państwu log na maila.

Dnia 29.06.2019 o 18:19, Bartosz Rosa napisał:

Dziękujemy za te słowa. Wiele jest jeszcze do zrobienia, wiemy to, ważne aby wszystkim udało się przejść na nową, przełomową jakby nie patrzeć, wersję możliwie najłagodniej.

Kiedy będzie następne aktualizacja 1.31.1? Przyznam szczerze, że bardzo brakuje zmian zbiorczych dla aukcji, szczególnie zmiana ceny towaru. Kiedyś dla 6 ofert, były to raptem 3 kliknięcia, a teraz jest kilka razy więcej. :)

Link to postu
1 godzinę temu, Fentick napisał:

Czy w takim raporcie mogą się znaleźć informacje np. o ilości pobranych transakcji i formularzy?

Nowy model synchronizacji zakłada pobieranie danych ad hoc, czyli dane mogą być pobierane/wysyłane bez wyraźnego dużego zadania pt. pobieranie transakcji i formularzy. W takiej sytuacji może być trudno jednoznacznie określić ile pobrało się takich czy innych danych bo nie wiadomo pod co to zgrupować.

1 godzinę temu, Fentick napisał:

Kiedy będzie następne aktualizacja 1.31.1? Przyznam szczerze, że bardzo brakuje zmian zbiorczych dla aukcji

W chwili obecnej musimy zapewnić każdemu pomóc z przejściem na nową wersję więc rozwiązujemy te problemy, które to utrudniają. Wyszedł jeszcze problem z wysyłaniem aukcji którego przyczynę musimy ustalić. Jak będzie coś wiadomo nt. kolejnej aktualizacji, to pojawi się informacja w belce na górze forum.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam,

od aktualizacji na 1.31.1 nie wystawia mi aukcji. Nie informuje o żadnym błędzie tylko po prostu sobie wisi.

Allegro mi wczoraj rano zakończyło 3 aukcje które w dalszym ciągu wiszą w "trwających". 

Cały czas mam błędy takie jak :

Tworzenie paczki 24339/2019: {"status":401,"error":"token_invalid","message":"Token is missing or invalid.","details":{}} - ale z tego co widzę to jak się pojawi nr do przesyłki to zostaje on chyba wysłany i błąd znika. Piszę że chyba wysłany bo np zmieni się ilość przedmiotów , wyśle się , zrobi się na zielono synchronizacja, w sello podaje prawidłową wartość a w allegro się ie zmienia. Będę obserwował w allegro "śledzenie przesyłki" czy czasem mi % wysłanych nr paczek nie maleje.

Sporo błędów z pobieraniem pełnych danych:

Pobieranie pełnych danych (bez opisu oraz zdjęć) oferty xxxxxxxxx dla konta xxxxxxxxx z serwisu Allegro.pl (Polska): Niepoprawna odpowiedź serwera Allegro. Szczegóły w raporcie.

Nie można wykonać wiązania w czasie wykonania na pustym odwołaniu.
Zwrócone dane:
{"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: eyJhbGciOiJSUzI1NiIsInR5cCI6IkpX

Najbardziej jednak chodzi nam o wystawianie aukcji nowych czy powielanych. Wcześniej przed wystawieniem aukcji można było kliknać w "sprawdź koszt wystawienia aukcji" czy coś takiego i w razie czego pokazywało błędy w chmurce. Brakuje tego.

Pozdrawiam

 

Link to postu
Dnia 2.07.2019 o 12:22, Bartek B napisał:

Powinna jak najszybciej znaleźć się na liście poprawek pilnych. Pozdrawiam.

I jest jako pierwsza do realizacji, jak tylko uporamy się z problemami, które uniemożliwiają lub utrudniają pracę.

2 godziny temu, Paweł Prager napisał:

od aktualizacji na 1.31.1 nie wystawia mi aukcji.

Proszę zapoznać się z ostatnią informacją w aktualnościach (na stronie startowej w Sello w sekcji ważne informacje) lub https://www.sello.pl/2019/07/05/zaktualizuj-sello/

Zwłaszcza chodzi o wykonanie wszystkich opisanych tam koniecznych kroków.

W tym przypadku chodzi o autoryzację konta. Proszę jej dokonać w oknie zarządzanie kontami i licencjami.

Link to postu

Witam.

Jeśli chodzi o to :

·   Autoryzować wszystkie konta (jeśli nie są zautoryzowane)

·   Pobrać wszystkie parametry i kategorie z serwisu – proces ten wystartuje samoistnie, aczkolwiek jeśli któreś konto nie było zautoryzowane, to proces nie powiedzie się. Trzeba będzie uruchomić synchronizację parametrów ręcznie, o czym w poprzednim komunikacie

·   Pobrać z Allegro cenniki dostaw (lub utworzyć jeśli ich nie ma)

·   Pobrać pełne dane o aukcjach trwających, ewentualnie o zakończonych w razie potrzeby z menu Wyślij/Odbierz > serwisy aukcyjne > Odbierz.

·   Upewnić się, że w słowniku Wysyłka towarów – sposoby wysyłki są poprawnie powiązane dostawy Allegro, w razie potrzeby uzupełnij.

to wszystkie te punkty od razu były wykonane po aktualizacji. Dodatkowo jak tylko widzę w błędach "token" to od razu na nowo autoryzuję konta. Niestety w niczym to nie pomaga.

Pracownik dostał od kogoś z was poradę by podczas klikania "wyślij" do serwisów aukcyjnych przytrzymać klawisz CTRL i to na razie pomogło i się aukcja wystawiła, ale tak nie może być.

Po pierwszej autoryzacji jak puściłem aktualizację wszystkiego w "odbierz" w serwisach aukcyjnych to mi się czerwono na monitorze w logu zrobiło od błędów. Częściowo pomógł restart całego serwera ale i tak długo wyświetlało błąd z początku postu ten "... Forbidden (403)" i dopiero na następny dzień rano tak na prawdę aukcje w większości się pościągały (zaktualizowały). Do tego dlaczego zakończone aukcje wczoraj około 12 nadal wiszą w trwających?

Pozdrawiam

Link to postu

Czy Sello jest używane na więcej niż jednym komputerze?

2 godziny temu, Paweł Prager napisał:

Pracownik dostał od kogoś z was poradę by podczas klikania "wyślij" do serwisów aukcyjnych przytrzymać klawisz CTRL i to na razie pomogło i się aukcja wystawiła, ale tak nie może być.

Ctrl powoduje jedynie to, że zmieniają się domyślne ustawienia odnośnie pokazywania okna wysyłania danych. Można to na stałe przestawić w parametrach wysyłania i odbierania.

Oczywiście, że tak nie będzie - nie wszystkie funkcje zdążyliśmy zaimplementować a czas wyłączenia starego API zbliżał się dużymi krokami. Zrobiliśmy zatem to co daliśmy radę zrobić do tego czasu w wersji 1.31, w najbliższej aktualizacji brakujące funkcje zostaną dodane. Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości.

2 godziny temu, Paweł Prager napisał:

Do tego dlaczego zakończone aukcje wczoraj około 12 nadal wiszą w trwających?

Obecnie należy pobrać aukcje zakończone aby aukcje te zostały zaktualizowane. Funkcja przenoszenia aukcji zakończonych przy odbieraniu trwających będzie dostępna w jednej z najbliższych aktualizacji.

Nowy synchronizator z Allegro wiąże się z przepisaniem każdej istniejącej w poprzednich wersjach funkcji i jeszcze nie wszystkie zostały zaimplementowane.

Link to postu

Fajnie by było gdyby sello potrafiło działać tak jak przed zmianą.

mi utrudnia pracę:

-w oknie aukcje,trwające, na dole mam kolumnę sprzedane, teraz pokazuje ilość sprzedaną w ciągu 30 dni, chciałbym aby pokazywało sprzedaż w ogóle od początku wystawienie przedmiotu. Jest mi to potrzebne do wznowienia oferty z odpowiednią ilością towaru po zalogowaniu się do allegro.

-spore opóźnienia po zakończeniu pobierania transakcji, naciskać F5 mogę i 15 minut i coś nowego się pojawi

-jak już wspomniano, krytyczne to zmiana ceny,czasu dostawy.

Link to postu
2 godziny temu, Marcin mmmmmm napisał:

chciałbym aby pokazywało sprzedaż w ogóle od początku wystawienie przedmiotu

Sello nie ma skąd pobierać tych danych, bo wraz z nowym API allegro nie zwraca już takiej informacji. Też mi szkoda tej informacji...

Nie wiem, czy ST osiągnie to jakimś innym sposobem...

 

2 godziny temu, Marcin mmmmmm napisał:

krytyczne to zmiana ceny

Oj tak!

Link to postu

Witam po dłuższej przerwie.

Z góry przyznaję, że nie czytałem forum, a na szybko muszę wystawić kilkaset aukcji.

Do rzeczy:

Mam cennik na allegro, który został zaciągnięty do Sello, cennik okazał się stary z nieaktualnymi cenami. Ceny poprawiłem i ponownie go zaimportowałem.

Ceny się zaktualizowały ale w raporcie mam błąd:

Pobieranie cenników dostaw dla konta nr xxxxxxxx z serwisu Allegro: 
Brak bieżącego rekordu

Co może go powodować ?

 

Edit:

No i mam ten sam problem - Nie mogę  wysłać aukcji z poziomu Serwis aukcyjny wyślij (muszę to robić z CTRL)

 

 

Edytowane przez Alwin Kolano
Link to postu

spotkałem się z tym, że trzeba parokrotnie autoryzować konta, nawet jeśli wczesniejsze autoryzacje przebiegły pomyślnie. Gdy pojawia się "dziwny" błąd autoryzuję...zazwyczaj błąd znika.

jest jeszcze jedna niedogodność.

przy opcji "wystaw ponownie" domyślnie zaznacza "nie wystawiam faktury vat", trochę mi to utrudnia i myślę, że większość z nas te faktury wystawia,.

Link to postu
15 godzin temu, Alwin Kolano napisał:

Co może go powodować ?

Upewnij się, że pobrałeś wszystkie wymagane dane (w szczególności słowniki dostaw) ale wcześniej autoryzując wszystkie konta.

13 godzin temu, Marcin mmmmmm napisał:

przy opcji "wystaw ponownie" domyślnie zaznacza "nie wystawiam faktury vat",

Czy w aukcji źródłowej jest ustawiony ten parametr? Może są to stare aukcje (z poprzedniego API) a zmienił się format zapisu tych danych dla nowego API. Można spróbować pobrać pełne dane tej aukcji przed powieleniem.

 

 

Link to postu
Dnia 14.07.2019 o 21:16, Marcin mmmmmm napisał:

spotkałem się z tym, że trzeba parokrotnie autoryzować konta, nawet jeśli wczesniejsze autoryzacje przebiegły pomyślnie. Gdy pojawia się "dziwny" błąd autoryzuję...zazwyczaj błąd znika.

jest jeszcze jedna niedogodność.

przy opcji "wystaw ponownie" domyślnie zaznacza "nie wystawiam faktury vat", trochę mi to utrudnia i myślę, że większość z nas te faktury wystawia,.

U nas też już z przyzwyczajenia od jakiegoś czasu zawsze codziennie 2 h przed otwarciem sklepu są autoryzowane konta (co czasami za dnia musiałem robić przez tokeny) i robione "wyślij i odbierz" wszystkiego. Przyłączamy się też do błędu aukcji powielanych czy wystawianych ponownie aukcji tylko że u nas nic nie zaznacza w fakturach (chyba od zawsze albo odkąd pamiętam) i myśleliśmy że to tak ma być a z tego co teraz czytam to powinno kopiować ten parametr.

Do tego mimo że tokeny są odnowione to cały czas do sporej ilości aukcji wskazuje błąd odnośnie "Pobieranie pełnych danych..." a na końcu "{"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: eyJhbGciOiJSUzI1NiIsInR5cCI6IkpX", zaznaczę że w tym samym czasie wszystkie nowe transakcje ściągnie i pobierze do nich formularze.

Sporo błędów zaczęło się też pojawiać takich:

InsERT_Driver: Drukowanie dokumentu do PDF:
(null) (0x80043AC1)

Kiedyś było to sporadyczne ale teraz jest ich z trzech dni czyli z piątku poniedziałku i dzisiaj aż 346. Łącznie błędów na tą chwilę z tych 3 dni mamy 833.

Ze statusem "uwaga" jest 126, dwa rodzaje:

"Symbol klienta został skrócony. Sprawdź poprawność danych"

"Towar XXXXXXX nie jest powiązany z zewnętrznym systemem sprzedaży."

Ten drugi wcześniej pojawiał się sporadycznie mimo że sprawdzane było podpięcie towaru i wszystko było prawidłowo zrobione. Teraz jeszcze tego nie sprawdzałem odnośnie teraźniejszych uwag ale jak będę miał chwilę to to zrobię.

Dodam też odpowiedź na pytanie Pana Bartosza odnośnie ilości klientów sello w naszej firmie.Mamy około 20 stanowisk korzystających z sello z tego większość jest tylko do obsługi przed konfekcjonerów zamówień i oni nawet nie mają uprawnień do wysyłania i odbierania wszystkiego tylko ewentualnie do "Dostawcy paczek". reszta stanowisk to kierownictwo i stanowiska od wystawiania i poprawiania aukcji więc oni mają taką możliwość łączenia i wysyłania aukcji jak ich pobierania. Automatyczne wysyłanie i pobieranie jest ustawione na osobny login i on jest uruchomiony bezpośrednio na serwerze.

Link to postu
19 minut temu, Paweł P. napisał:

myśleliśmy że to tak ma być a z tego co teraz czytam to powinno kopiować ten parametr.

Jeśli nie kopiuje to możemy się temu przyjrzeć. Ale z testów jakie wczoraj wykonaliśmy wynika, że parametr ten jest kopiowany - chyba, że nie ma go w źródłowej aukcji, wtedy też i w powielonej nie będzie.

21 minut temu, Paweł P. napisał:

Do tego mimo że tokeny są odnowione to cały czas do sporej ilości aukcji wskazuje błąd odnośnie "Pobieranie pełnych danych..." a na końcu "{"error":"invalid_token","error_description":

W 1.31.2 będzie poprawka odświeżania tokenów przy pracy wielostanowiskowej. Prosiłbym o podzielenie się uwagami, czy pomogła ona czy problem nadal występuje po jej zainstalowaniu (będzie prawdopodobnie jutro).

24 minuty temu, Paweł P. napisał:

InsERT_Driver: Drukowanie dokumentu do PDF:
(null) (0x80043AC1)

To jest błąd związany z Subiektem, w szczególności z biblioteką Crystal Reports. Czy w nim samym eksport do PDF działa poprawnie dla wskazanych dokumentów?

 

 

Link to postu

z problemami, które pojawiają się na stacjach radzę sobie w dość specyficzny sposób. Operacje pobierania danych, wysyłania ofert itp są robione bezpośrednio na serwerze albo przeze mnie albo przez pracowników na zdalnym pulpicie. Po pobraniu danych stacje robią f5 . Da się zredukować sporą część problemów. Tyle, że to rozwiązanie raczej tymczasowe.

Link to postu

Tak jak pisałem to właśnie też wchodzimy na serwer i tam ściągamy przed pracą wszystko.

Niestety dzisiaj od rana są jakieś problemy.

Po pierwsze wykryto mi jakiś problem w bazie danych :

Wykryto problem w bazie danych. Problem ten może skutkować brakiem możliwości zapisu danych.

Może on się objawiać jednym z poniższych komunikatów w dymku lub w raporcie:

  • Zapis spowodowałby naruszenie integralności bazy danych
  • Unknown error

Zalecane jest przeprowadzenie procedury naprawczej.

Procedurę naprawczą można wykonać automatycznie. Przed rozpoczęciem procesu upewnij się, że program Sello jest wyłączony na pozostałych komputerach w sieci.

Informacje zaawansowane

Lista uszkodzonych tabel w bazie danych: st_Shipping,

 

Jest przycisk "Napraw problem" pod spodem.

Nie wiem czy przy obecnym działaniu sello czasem coś się nie zepsuje jak będę naprawiał bazę.

Do tego nie działa praktycznie przycisk "odbierz..." w serwisach aukcyjnych.

Nie pojawia się w ogóle okno. Jak raz zadziałało i zaczęło ściągać to do prawie wszystkich aukcji (400 z 650) mi  wyskoczył wspominany wcześniej błąd:

Pobieranie pełnych danych (bez opisu oraz zdjęć) oferty xxxxxxxxx dla konta xxxxxxxxx z serwisu Allegro.pl (Polska): Forbidden
HTTP Status: Forbidden (403)

Teraz mimo restartu serwera i sello nie jestem w stanie znowu włączyć ściągania . Jak zrobię "wyślij i odbierz wszystko" to zaczynają pracować jedynie na dolnym pasku "Wiadomości" i "system sprzedaży". "Serwisy aukcyjne" i "Paczki" stoją bez akcji.

Link to postu
1 godzinę temu, Paweł P. napisał:

Jest przycisk "Napraw problem" pod spodem.

Nie wiem czy przy obecnym działaniu sello czasem coś się nie zepsuje jak będę naprawiał bazę.

Proszę nacisnąć napraw.

1 godzinę temu, Paweł P. napisał:

Do tego nie działa praktycznie przycisk "odbierz..." w serwisach aukcyjnych.

Nie pojawia się w ogóle okno.

Przycisk się nie pojawia jeśli trwa w tle pobieranie (np transakcji). W wersji 1.31 występuje problem z odświeżaniem okienka statusu na dole, które nie pokazuje, że odbieranie transakcji jest w trakcie - ale jest. Odświeżając listę transakcji klawiszem F5 można się o tym przekonać. W wersji 1.31.2 będzie to poprawione.

1 godzinę temu, Paweł P. napisał:

Pobieranie pełnych danych (bez opisu oraz zdjęć) oferty xxxxxxxxx dla konta xxxxxxxxx z serwisu Allegro.pl (Polska): Forbidden
HTTP Status: Forbidden (403)

Czy błąd ten pojawił się dla aukcji z jednego konta czy z różnych (o ile są inne konta). Czy wszystkie konta są zautoryzowane?

1 godzinę temu, Paweł P. napisał:

Jak zrobię "wyślij i odbierz wszystko" to zaczynają pracować jedynie na dolnym pasku "Wiadomości" i "system sprzedaży". "Serwisy aukcyjne" i "Paczki" stoją bez akcji.

Będzie poprawione w nadchodzącej poprawce.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...