Skocz do zawartości

Sello 1.31 nie działa moduł aukcje

Polecane posty

Witam,

Wgrałem wczoraj najnowszą wersję Sello. Po wgraniu chciałem coś sprawdzić w zakładce 'Aukcje trwające'. Ku mojemu zdziwieniu było tam kompletnie pusto (żadnych aukcji, nic). Z racji, że była to  aktualizacja wprowadzająca dużo zmian, nie przejmowałem się tym zbytnio, myślałem że aukcje 'zaciągną się' z Allegro przy odświeżaniu. Wróciłem po pewnym czasie, ale dalej było to samo. Przeszukałem forum, pomyślałem że problemem może jest autoryzacja. W zakładce 'Zarządzanie kontami i licencjami miałem 2 konta o tej samej nazwie (oba dotyczą jednego konta Allegro) i tym samym identyfikatorze ale jedno nie miało autoryzacji. Zrobiłem ją + 'odświeżyłem' autoryzację dla tego, które ją miało (screen). Później przestała działać zakładka 'Aukcje trwające' - klikanie czy skrót Alt+1 nic nie dawały. Pomyślałem, że wystawię testową aukcję i zobaczę, czy po wystawieniu 'wpadnie' do aukcji trwających. Po przygotowaniu aukcji i zapisaniu, aukcja znikała w zakładce przygotowane oferty (nie miała statusu 'gotowa do wystawienia' - nie została wysłana do Allegro) - po prostu znikała, jakby były ustawione jakieś filtry - ale nie były. Teraz nie działa cały moduł Aukcje - klikanie i skrót Alt+1 nie pomagają (nic się nie dzieje - program działa, nie zawiesza się). Reszta działa bez zarzutu - transakcję się ściągają, paragony, listy, zaciągają się i wysyłają nr przesyłek do Allegro.

Dodam, że chwile przed aktualizacją wszystko działało - w zakładce 'Aukcje trwające' robiłem powiązania świeżo wystawionych aukcji (przez Allegro) z towarami z SGT.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Maciej

 

Sello.png

Link to postu

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem jak to się stało, że mamy podpięte 2 takie same konta. Wiem, że próbowałem to jedno usunąć, ale nie było to możliwe (nie pamiętam jaki komunikat się wyświetlał). W module 'Transakcje' jeśli wybiorę z listy konkretne konto, to na jednym mam tylko stare transakcje z przełomu 2012/2013, których nie potrzebuje. Czy można jakoś podejrzeć, w zakładce 'Zarządzanie kontami i licencjami' które to jest konto? Rozumiem, że wyłączenie ma odbyć się za pomocą opcji 'dezaktywuj konto', bo tak jak pisałem usunięcie nie jest możliwe?

Pozdrawiam,

Maciej

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...