Skocz do zawartości

Sello 1.31.0 - nie pobiera aukcji

Polecane posty

15 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Czy te opisy są jakoś modyfikowane po wystawieniu?

raczej nie zmienialiśmy opisu po wystawieniu jak coś to tylko parametry
ja pisze oczywiście o aukcjach zakończonych

niektóre opisy są normalnie a większości nie ma przed aktualizacją były wszystkie

15 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Czy jak przełączy się w Sello edytor opisu w tryb uproszczony to wtedy widać opis?

tak widać po ponownym wyłączeniu nadal brak

Edytowane przez Mirela Pardo
literówka
Link to postu
10 minut temu, Mirela Pardo napisał:

rozumiem że stąd pod zdjęciami w opisie na aukcjach pokazują się czarne linie 

Capture04.07.2019-12.04.44.jpg

o! ciekawe! u mnie też coś takiego zaobserwowałem w aukcjach wystawianych z sello, ale nie we wszystkich... dokładnie z dwóch wystawionych z zakończonych aukcji, a w 3-ciej tworzonej z szablonu nie ma tej linii / na co uważać zatem przy wystawianiu?

 

miniaturki na liście allegro

image.png.ffbfce1569d6029039f74217e46f3c00.png

Link to postu
Dnia 2.07.2019 o 12:21, Jimmy Abdul napisał:

Chyba jednak nie, bo każda z moich aukcji jest do wyczerpania i data wznowienia jest. Dowód:

Przyjrzałem się nieco temu tematowi i w zasadzie wychodzi na to, że data zakończenia w tych aukcjach pochodzi chyba z wersji wcześniejszej, gdzie Sello sztucznie naliczało te +10 dni. Nowe API nie zwraca daty zakończenia dla ofert do wyczerpania.

Link to postu
37 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Przyjrzałem się nieco temu tematowi i w zasadzie wychodzi na to, że data zakończenia w tych aukcjach pochodzi chyba z wersji wcześniejszej, gdzie Sello sztucznie naliczało te +10 dni. Nowe API nie zwraca daty zakończenia dla ofert do wyczerpania.

Tak, właśnie te daty które wklejałem są jeszcze ze wcześniejszej wersji jak się okazuje. Czy jest szansa że Sello z powrotem będzie to naliczać i wyświetlać o 10 dni więcej przy każdym odebraniu? 

Link to postu
16 godzin temu, Jimmy Abdul napisał:

Czy jest szansa że Sello z powrotem będzie to naliczać i wyświetlać o 10 dni więcej przy każdym odebraniu?

Na razie wysłałem zapytanie do Allegro czy jest szansa na dodanie takich danych w API - to by było najlepsze wyjście. Jeśli nie to dodamy wyliczanie takie jak było w poprzednich wersjach.

 

Link to postu
1 godzinę temu, - Kałuża - napisał:

Czy problem z całkowitym brakiem pobierania aukcji trwających występuje tylko u mnie. Jakakolwiek zmiana na liście była tydzień temu w czwartek, czyli przed przeprowadzeniem aktualizacji

Właśnie możliwe że jest jak u mnie. Zmian na liście również nie ma, ale aukcje się pobierają. Najlepiej zamknąć jakaś aukcje poprzez Allegro, odebrać w Sello i zobaczyć czy nadal będzie w trwających oraz czy przerzuci ją do zakończonych.

1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Na razie wysłałem zapytanie do Allegro czy jest szansa na dodanie takich danych w API - to by było najlepsze wyjście. Jeśli nie to dodamy wyliczanie takie jak było w poprzednich wersjach.

To bardzo dobra wiadomość, zatem z niecierpliwością czekam na dalsze wieści.

Link to postu
18 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

A jak są pobierane dane i po czym widać brak pobierania tych aukcji?

Aukcje zakończone lądują w zakończonych i to jest ok. Natomiast lista aukcji trwających jest martwa od 27.06 czyli od dnia aktualizacji. Pomimo wystawiania aukcji Sello ich nie pobiera. Jak już pisałem proces pobierania aukcji trwających kończy się i zaczyna w tej samej minucie i sekundzie, przynajmniej tak wynika z raportu.

Link to postu
19 minut temu, Jimmy Abdul napisał:

Zmian na liście również nie ma

Jakich zmian nie ma?

 

8 minut temu, - Kałuża - napisał:

Jak już pisałem proces pobierania aukcji trwających kończy się i zaczyna w tej samej minucie i sekundzie, przynajmniej tak wynika z raportu.

Czy po wybraniu WYŚLIJ/ODBIERZ > SERWISY AUKCYJNE > Odbierz pojawia się okno wyboru pobieranych danych?

Jak ono wygląda?

Link to postu

Proszę zaznaczyć pole Pytaj o parametry odbierania i wywołać okno pobierania poprzez WYŚLIJ/ODBIERZ.

Ile kont Allegro jest w Sello obsługiwanych?

Proszę również sprawdzić czy zmiana znacznika odbierania danych z bieżącego konta coś daje.

Jeśli dalej nic nie pobiera, to proszę uruchomić logowanie w programie serwisowym, uruchomić Sello jako administrator i wykonać pobranie danych. Log znajdujący się w folderze Sello \ log proszę podesłać do nas na sello@insert.com.pl

image.png.c5cbab37147c943d09b2cfaa335cb63e.png

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...