Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Wolverine Int. Logistics LLC

Rozmywanie się tekstu w Sello przy rozdzielczości 1920x1080

Polecane posty

Witam,
czy rozmywanie się tekstu wyświetlanego w Sello przy rozdzielczości ekranu 1920x1080 jest rzeczą normalną, czy też da się to jakoś zmienić? Sterowniki do karty graficznej najnowsze, problem nie występuje w żadnym innym z używanych przeze mnie programów. Przykład w załączniku (plik w najlepszej jakości).

przykład.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu

Pierwszy raz spotykam się z takim czymś aby w jednej aplikacji obraz był rozmyty. Można spróbować uruchomić w systemie funkcję Dopasuj tekst Clear Type i przejść całą kalibrację.

Czy grafiki też są rozmyte? Może jakieś skalowanie aplikacji zostało włączone - samo Sello nie posiada takiej funkcji ale być może jakieś ustawienie w systemie, karcie graficznej lub zewnętrznym programie.

W sumie to wyświetlając na forum oryginały zdjęć widzę, że to rozmazane jest większe, czyli jakieś skalowanie aplikacji zostało włączone. Może chodzi o to ustawienie w systemie w ustawieniach ekranu:

image.png.63986a781a96c51d8d9bad92d7e839d1.png

Udostępnij ten post


Link to postu

Ja mogę dorzucić, że na zdalnym pulpicie nie widać niektórych ikon w raportach w Sello typu ikona "wykrzyknik" itd po ustawieniu kompresji w menu WRAŻENIA.

Mnie to bardzo przeszkadza pracuję na zdalnym pulpicie bardzo dużo.

 

image.png.e464fea6a30a834223e7b6e157cf5012.png

image.png

Udostępnij ten post


Link to postu

Jeśli wybierasz wrażenia typu modem 56Kbps to podejrzewam, że zdalny pulpit nie jest w stanie przesłać tylu danych w strumieniu. Jak by nie patrzeć to jest około 5KB danych w ciągu sekundy - to nawet nie jest zdjęcie niskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu

×