Skocz do zawartości

Problem z autoryzacją Sello - pierwsze uruchomienie

Polecane posty

  • Bartosz Rosa zmienił tytuł na Problem z autoryzacją Sello - pierwsze uruchomienie
  • Bartosz Rosa podpiął ten temat

Proszę się upewnić, że w opcjach internetowych w panelu sterowania są włączone protokoły TLS 1.1 oraz TLS 1.2.

Proszę również sprawdzić czy przeglądarką Internet Explorer da się wejść na Allegro, bo błąd ten może również oznaczać problemy z serwerami DNS dostawcy internetowego.

  • Dziękuję 1
Link to postu
46 minut temu, Marcin Marcin napisał:

mam specjalnie aktualizować żeby ogarnąć sello??

Sello korzysta z komponentów systemowych Internet Explorera, zaś Allegro wymaga minimum wersji 11. Okno autoryzacji również korzysta z tych komponentów, więc IE11 jest wymagany aby przeprowadzić autoryzację.

Nie musi być ona ustawiona jako domyślna przeglądarka, chodzi o samą obecność komponentów w systemie.

Link to postu
10 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Sello korzysta z komponentów systemowych Internet Explorera, zaś Allegro wymaga minimum wersji 11. Okno autoryzacji również korzysta z tych komponentów, więc IE11 jest wymagany aby przeprowadzić autoryzację.

Nie musi być ona ustawiona jako domyślna przeglądarka, chodzi o samą obecność komponentów w systemie.

 

autoryzacja się udała, teraz aktualizuje niby wszystkie aukcje, ale już 30min i końca nie widać

Link to postu

Dzień dobry,
Potrzebuję pomocy nie mogę ponownie przeprowadzić autoryzacji konta allegro w Sello, ponieważ nie pobiera aukcji.
Podczas autoryzacji wyskakuje poniższy błąd.
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź i pomoc.
Nadmienię, że login i hasło wpisywane jest poprawne bo sprawdzałem przez przeglądarkę w allegro.

sello_błąd.PNG

Link to postu
16 minut temu, Przemysław Zabielski napisał:

Nadmienię, że login i hasło wpisywane jest poprawne bo sprawdzałem przez przeglądarkę w allegro.

Proszę sprawdzić czy w Allegro nie są włączone hasła do aplikacji korzystających z API. https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/hasla-do-aplikacji

W oknie Sello należy podać login i hasło do API (zwłaszcza jeśli jest włączone logowanie dwustopniowe), zaś przy autoryzacji należy posługiwać się już sposobem logowania do serwisu Allegro (gdzie hasło może być inne).

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

W wersji 1.32.2 zawsze gdy zamknę Sello i otworzę ponownie muszę dokonać procesu autoryzacji ponownej. Nie mogę jej przeprowadzić jak otwiera się okienko, bo pojawia się komunikat o błędzie ReCaptcha. Dopiero gdy zaloguję się normalnie w przeglądarce internetowej, mogę przeprowadzić autoryzację przez aplikację Sello. To chyba nie powinno tak wyglądać?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...