Skocz do zawartości

Pola własne w schematach dekretacji

Polecane posty

Dzień dobry,

 

próbuję ustawić schemat dekretacji, który umożliwi mi przypisanie wartości do pola własnego dla danego typu dokumentu.

Przykładowo w ewidencji VAT zakupu znajduje się dokument z polem własnym "Oddział", do którego została przypisana wartość (np. "AB"). Chciałbym żeby w momencie dekretowania dokumentu z ewidencji VAT do KPiR wartość z pola własnego "Oddział" została przeniesiona jako wartość pola własnego "Oddział_KPIR" na dokumencie w KPiR.

Czy jest w ogóle taka możliwość?

Link to postu

Taka funkcjonalność by się przydała, w Rachmistrzu GT coś takiego było co pozwalało przypisywać poszczególne przychody i wydatki do konkretnej kategorii. Obecnie radzę sobie poprzez opisy (ustawiam opis a potem filtruję po opis zawiera), brakuje mi tylko dość mocno opcji żeby wydrukować zestawienie z tym filtrem, mogę owszem to wydrukować jako listę, mogę wyeksportować do excela ale wtedy mam po prostu to w formie książki przychodów a nie w formie podsumowania. Klient który dostaje potem taki wydruk nie umie sobie z nim poradzić. Proszę o rozważenie wprowadzenia możliwości wydrukowania podsumowania po określeniu filtra w pkpir.

Link to postu
  • Roman Budzisz wyróżnił i usunął wyróżnienie ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...