Skocz do zawartości

1.31 Access token expired ???

Polecane posty

Już drugi raz w ciągu ostatniego tygodnia dostajemy błąd Access token expired.

Czy ktoś również to odnotował? U nas serwer działa 24/7 i nie zauważyłem też braku z połączeniem. Problem ten miał być rozwiązany w wersji 1.31. My go natomiast nie doświadczyliśmy w wersjach wcześniejszych, za to teraz stało się to już drugi raz. Za pierwszym razem myślałem, przypadek, za drugim, już w to wątpię.

Bartek, ST mógłby się temu przyjrzeć jeżeli większa liczba użytkowników będzie miała podobny problem. Na razie nie jest to uciążliwe, jeżeli trzeba robić autoryzację co 3-4 dni...

Błąd wygląda tak przy odbieraniu/wysyłaniu aukcji:

Cannot perform runtime binding on a null reference
Zwrócone dane:
{"error":"invalid_token","error_description":"Access token expired: TOKEN

 

Link to postu
10 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Znaleźliśmy problem z odświeżaniem tokenów występujący przy pracy wielostanowiskowej. Poprawka będzie w najbliższej aktualizacji.

To się podepnę z podobnym zjawiskiem. W weekend zauważyłem, że 2 uruchomione instancje Sello się wzajemnie zblokowały (czyli 2x Sello z tą samą bazą na jednym komputerze). Nie występował problem z tokenem, ale miałem blokadę komunikacji z allegro. Niestety, nie pamiętam komuniktatu, ale zdaje się, że mogło być w nim polecenie o potrzebie resetu Sello... Jak się powtórzy takie zachowanie postaram się zapisać błędy.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...