Skocz do zawartości

Raport wg kryteriów dla poszczególnych pracowników

Polecane posty

Dzień dobry,

proszę o informację czy i gdzie można znaleźć opcję udostępnienia raportu miesięcznego dla poszczególnych pracowników. Raport generowany jest na podstawie konkretnych filtrów ( wystawione FS w konkretnym miesiącu z wybranego magazynu). 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. 

Pozdrawiam, Angelika Rychlik. 

Link to postu

Ale mówimy o wbudowanych raportach, wykonywanych z różnymi ustawieniami filtrów czy o raportach własnych?

Bo jeśli chodzi o raporty własne to rozwiązane jest dość proste - zrobić oddzielne raporty, różniące się wbudowanymi parametrami i nadać każdemu pracownikowi uprawnienia do właściwego raportu.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Przepraszam za tak długi czas oczekiwania, wątek gdzieś mi zaginął. Jeśli chodzi o udostępnianie wbudowanych raportów konkretnym użytkownikom to można wykorzystać uprawnienia. W tym celu z menu należy wybrać Konfiguracja -> Użytkownicy -> zaznaczyć odpowiedniego użytkownika i kliknąć górne menu Popraw -> na zakładce uprawnienia wybrać kategorię Raporty i ustalić, do którego raportu klient ma mieć dostęp, a do którego nie.

image.thumb.png.98a7a4a2391bdcd3a74037cc5b82e725.png

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ponownie proszę zapoznać się z artykułem:

Pisząc profilowanie, nie chodzi mi o Profil Pełny/Profil Uproszczony w programie, lecz o możliwość ukrycia wybranych magazynów. Polecam zlecić wykonanie profilowania magazynów serwisantowi, bądź informatykowi zatrudnionemu w Państwa firmie.

Link to postu
22 godziny temu, Angelika Kornacka napisał:

Niestety nie. Potrzebujemy dostęp do wyłącznie 1 magazynu, aby móc generować z niego raport sprzedaży wg okresów. 

Podobnie jak pan Jacek podejrzewam że się nie rozumiemy.

Ja nie widzę problemu w takim sprofilowaniu o jakim Pani pisze (o ile dobrze rozumiem zadanie).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...