Skocz do zawartości

Niepracujący członek personelu - nieaktywny ale nadal widoczny podczas logowania

Polecane posty

Dzień dobry,

Proszę o podpowiedź: jak i co należy ustawić aby niepracujący już pracownik biura rachunkowego nie pokazywał się na listach logowania do programów linii GT.

Ustawiłam go już jako nieaktywnego z poziomu Biura GT. Zabrałam wszelkie możliwe uprawnienia na wszystkich programach jakie posiadam w biurze, ale niestety nie zadziałało to, bo podczas logowania do programów linii GT nadal widać go an liście do wyboru.

Co zrobić? Poradźcie proszę. Każdy taki już niepracujący wydłuża listę do wyboru podczas logowania, niepotrzebnie dodatkowo przypominając o swojej obecności w przeszłości...

Nie mam już samodzielnych pomysłów a i internet milczy... :(

Link to postu

Po ustawieniu w Biurze GT danych użytkowników jako nieaktywnych należy przejść do Panelu klienta, wybrać klienta, następnie Ustawianie parametrów, wydruków i słowników -> zaznaczyć Personel -> wskazać użytkowników, który zostali ustawienie jako nieaktywni oraz ustawić sposób Identyfikacji Użytkowników, np. Identyfikator, imię i nazwisko. Program skojarzy użytkowników po tych danych i zostanie wykonana synchronizacja - efekt: ustawienie ich jako nieaktywnych i zniknięcie z listy logowania :) 

image.thumb.png.7f2f284d536264d8e2564daed6fc24ff.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...