Skocz do zawartości

Zsynchronizowanie danych o użytkownikach z biurem (łącznie z kontem szefa)

Polecane posty

Witam,

Robię porządki w naszych podmiotach, które na przestrzeni czasu zakładały różne osoby (raz konto szefa przypisywały do swojego loginu, raz do swojego przełożonego, raz do konta 'szef') i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe zbiorcze zsynchronizowanie użytkowników z biurem. Czyli np:

(* - konto szefa)

PODMIOT1 - użytkownicy A*, B, C, D, U2

PODMIOT2 - użytkownicy E*, B, C, F, G, U1

BIURO - użytkownicy SZEF*, U1, U2, U3

Chcielibyśmy, aby na wszystkich podmiotach użytkownicy byli tacy sami, jak w biurze (usunąć zbędnych, przypisać tych z biura łącznie z szefem). Czy jest to możliwe bez wchodzenia w każdy podmiot osobno?

Link to postu
Dnia 12.07.2019 o 14:25, Roman Budzisz napisał:

Dzień dobry.

O ile dobrze zrozumiałem potrzebę, to do tego właśnie w Biurze nexo służy operacja zbiorcza "Zarządzanie personelem".

Za pomocą tej operacji można jedynie usunąć/dodać/zaktualizować użytkowników, którzy są również użytkownikami Biura i nie można zmieniać konta szefa, więc dwóch rzeczy nie mogę osiągnąć operacją zbiorczą:

1. Nie mogę sprawić aby na wszystkich podmiotach był jeden i ten sam szef

2. Nie mogę z podmiotów pousuwać użytkowników, których nie mam w biurze.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry.

 

Dnia 15.07.2019 o 08:34, Paweł L napisał:

Nie mogę z podmiotów pousuwać użytkowników, których nie mam w biurze.

Coś a'la "pozostałych" usuń. Zapisaliśmy sugestię do realizacji późniejszych wersjach.

Dnia 15.07.2019 o 08:34, Paweł L napisał:

Nie mogę sprawić aby na wszystkich podmiotach był jeden i ten sam szef

Temu problemowi się przyjrzymy - w końcu szef jest tylko jeden - nie było zamiarem modyfikować szefa z poziomu innego użytkownika.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...