Skocz do zawartości

Sello nie kończy aukcji

Polecane posty

Witajcie!

posiadamy kilkanaście produktów które nie są powiązane z systemem sprzedaży a ich stany magazynowe aktualizujemy 'ręcznie'.

Problem nr 1:

Dla jednego z w/w produktów ustawiłem Stan Magazynowy Dostępne: 0, następnie jak zawsze wybrałem przelicz stany dla aukcji trwających, sello prawidłowo oznaczyło aukcje do zamknięcia, zmiany wysłałem, otrzymałem taki raport:

image.thumb.png.fc6314bc9de754c387e0bb7d5073d11f.png

Sello przeniosło aukcję do zakończonych, i niby wszystko w porządku ALE minęło 30 minut a aukcja nadal trwa. I jestem pewien że nie zostanie zakończona.

Nie jest to pierwszy przypadek, poprzednim razem że Sello nie zamknęło aukcji zorientowaliśmy się po 3 dniach gdy klient dokonał zakupu, nie widziałem wówczas dlaczego. Dla produktów zsynchronizowanych z subiektem nie zauważyłem problemów ale nie potwierdzam że problemy nie występują.

Problem nr 2:

Zdarzają się problemy z kończeniem aukcji:

image.thumb.png.b3eabaf525f1897a593cc2b396d309ee.png

 

Gdy klikam na "ponów nieudana zmianę" otrzymuje komunikat:

image.png.4a9782efbfe24b93ab202a558aa2b4e0.png

Gdy klikam na "anuluj zmianę", otrzymuje podobny:

image.png.c3311101ce0468c210c25a4bde810659.png

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrowienia!

J

Link to postu
5 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Czy z poziomu Allegro zlecenie zakończenia tej aukcji powodzi się?

 

Tak przed sekundą sprawdziłem. Zlecenie zakończenia tej aukcji zakończone powidzeniem.

6 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

 W drugim przypadku, czy po najechaniu na Uwagi, pojawia się w dymku jakaś dodatkowa informacja oprócz Wysyłanie zmiany nie udało się?

niestety, nie ma żadnej dodatkowej informacji, po najechaniu myszką...

Link to postu

Można ręcznie, można automatycznie (ustawienia > Parametry wysyłania i odbierania > zakładka aukcje):

image.png.aec3a2fc372ab994d491ef9ed7353bff.png

W aktualizacji sierpniowej aukcje będą przenoszone do zakończonych na podstawie pobranych tylko trwających. Obecnie status aukcji jest aktualizowany na podstawie pobranych danych  tej aukcji, zatem jeśli aukcja się zakończyła, to samo pobranie trwających już tej aukcji nie zwróci, więc jej status nie jest aktualizowany (trzeba pobrać zakończone aby się zaktualizował).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...