Skocz do zawartości

Zapytanie o aktualizację 1.31.2

Polecane posty

5 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Na razie wszystko wskazuje na to, że tak. Trwają ostatnie testy instalacji.

Przy czym aktualizacji aukcji trwających jeszcze nie będzie w tej wersji, bo jest z tym sporo roboty i prace jeszcze trwają. Funkcję udostępnimy jak tylko zakończymy nad nią prace.

Będze aktualizacja bazy ? czy tylko instalka ? 

Link to postu
1 minutę temu, Paweł Wilk napisał:

No to ściągnąłem z linka w sello i już żałuję.

Przy instalacji (uruchomiłem jako administrator) pokazało że instaluje wersję 1.31.1 a nie 2

po zainstalowaniu po otwarciu głównego okna programu od razu się wyłącza.

"...2" możesz pobrać tutaj:

http://ftp.insert.com.pl/pub/aktualizacje/Sello/

ale u mnie też się wyłącza.

Link to postu
5 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli jest problem z uruchomieniem (choć nie powinien po instalacji jako administrator) to trzeba odinstalować Sello z Dodaj/Usuń programy i zainstalować na czysto wersję 1.31.2.

Według mnie tam jest zły link (w komunikacie Sello)

Pobrałem bezpośrednio stąd: https://ftp.insert.com.pl/pub/aktualizacje/Sello/Sello_1_31_2.exe

I tu pokazało się, że instaluję 1.31.2 a nie 1.31.1 jak wcześniej i teraz działa.

Edytowane przez Paweł Wilk
Link to postu
19 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli jest problem z uruchomieniem (choć nie powinien po instalacji jako administrator) to trzeba odinstalować Sello z Dodaj/Usuń programy i zainstalować na czysto wersję 1.31.2.

PS: W moim środowisku programistycznym mogę ustalić flagę "require-admin" i program się nie uruchomi bez praw administratora. U was z instalką tak się nie da zrobić?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...