Skocz do zawartości

1.31.2 - błąd uruchamiania

Polecane posty

Po zainstalowaniu Sello 1.31.2 wysypuje się na wszystkich komputerach z Win 10:

---------------------------
Microsoft Visual C++ Runtime Library
---------------------------
Runtime Error!

Program: C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Sello.exe


This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.

---------------------------
OK   
---------------------------
 

Link to postu
29 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Co oznacza nowy pasek?

Bartosz wydawało mi się, że za każdym razem jak robiłam archiwizację  nadpisywała się baza danych w miejscu gdzie można wybrać bazę na której chce się pracować.  :)

U mnie chyba wszystko ok po aktualizacji .... tzn nie wszystko - Sello zamyka się przy próbie wydruku etykiety adresowej jak w poprzedniej wersji a reszta jeszcze nie wiem.

Link to postu

Archiwizacja a kopia zapasowa to stosunkowo dwie różne rzeczy .

6 minut temu, Olga H napisał:

Bartosz wydawało mi się, że za każdym razem jak robiłam archiwizację  nadpisywała się baza danych w miejscu gdzie można wybrać bazę na której chce się pracować.  :)

U mnie chyba wszystko ok po aktualizacji .... tzn nie wszystko - Sello zamyka się przy próbie wydruku etykiety adresowej jak w poprzedniej wersji a reszta jeszcze nie wiem.

 

  • Zmieszany 1
Link to postu
35 minut temu, Olga H napisał:

Sello zamyka się przy próbie wydruku etykiety adresowej jak w poprzedniej wersji

To niestety jest grubszy problem i jeszcze trochę nam zajdzie nam naprawą jego. Jeśli aplikacja wyłączy się przy próbie drukowania, należy przejść do drukowania od razu po jej ponownym włączeniu, zanim wystartują synchronizacje z Allegro.

Badamy temat, czy da się jakieś tymczasowe obejście bardziej przyjazne znaleźć.

Link to postu
2 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli jest problem z uruchomieniem (choć nie powinien, jeśli Sello było instalowane jako administrator) to trzeba odinstalować Sello z Dodaj/Usuń programy i zainstalować na czysto wersję 1.31.2.

Wiele osób ma serwery a w takich środowiskach o jużtylko jako administrator się instaluje.

OK przeinstaluję.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...