Skocz do zawartości

Nie wszystkie obrazki zostały wysłane?

Polecane posty

Witam,

przy wysyłaniu aukcji pojawia mi się informacja "nie wszystkie obrazki zostały wysłane", co może być tego powodem?

Poniżej wstawiam szablon jednej z rzeczy, której nie mogę wysłać.

---
ZDJECIE: 1
---
ZDJECIE: 2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

**MARKA:**WEMOTO

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

**ROZMIAR:** S

**KOLOR :** Biały

**MATERIAŁ:**100% Bawełna

**METKI**: Brak ze względu na sprzedaż typu outlet

**INFORMACJE DODATKOWE:**

**CENA KATALOGOWA:**140 zł
---
ZDJECIE: 3
---
ZDJECIE: 4

 

Link to postu

Proszę w raporcie sprawdzić czy są błędy dotyczące wysyłania zdjęć do Allegro. Zdjęcia wysyłają się przed aktywowaniem aukcji, aukcja natomiast sprawdza czy wszystkie się wysłały. Jeśli nie, pojawia się taki właśnie błąd. Natomiast źródło problemu leży w wysyłaniu obrazków.

Link to postu

Panie Bartoszu, poniżej przesyłam informację, jaka pokazuje się w raporcie:

Wysyłanie obrazka Noisy May Women Puffer Jacket nmSnipe in black GBHZQD do aukcji "AE714  NOISY MAY  KURTKA PUCHOWA CZARNA ZIMOWA XS"() na konto LAROOXY w serwisie Allegro.pl (Polska): Plik nie jest obrazem w formacie JPG, PNG, GIF lub SVG.
HTTP Status: Unsupported Media Type (415)

Z góry dziękujemy za pomoc :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...