Skocz do zawartości

DPD - Smart Paczka - Sello - czemu nie tak samo ?

Polecane posty

Hej

Wysyłam paczki przez DPD, korzystam ze Smart Paczki bo mam podpisaną umowę bezpośrednio z kurierem i teraz moje pytanie.

Skoro sello ma integrację z SP i paczki utworzone są zasysane do SP a następnie "wklejany" jest numer ponownie do formularza paczki w sello po utworzeniu listu w DPD, to czemu nie zastosowano w sello tego mechanizmu jaki jest w SP, tak  aby podobnie jak w przypadku allego paczkomaty inpost dało się generować listu bezpośrednio w Sello z pominięciem Smart Paczki ? A może jest a ja tego nie wiem ?

 

Link to postu

Smart Paczka łączy się do bazy danych Sello pobierając i zapisując odpowiednie dane. W Sello przydała by się integracja z kurierami i pocztą ale widocznie brakuje czasu lub jest to zbyt skomplikowane do wykonania. Może się kiedyś doczekamy takiej funkcjonalności. Póki co Smart Paczka oferuje dużą funkcjonalność i jest darmowa dla klientów DPD.

Link to postu

Sello ma integrację obecnie z Geisem oraz InPostem, zaś SP, tak jak napisał maniootek jest zintegrowane z Sello niezależnie (nie przez nas). Co do innych kurierów oraz Poczty to są na to plany, ale jeszcze nie w najbliższym czasie - najpierw musimy dokończyć sprawy z Allegro oraz Subiektami, później jeszcze jeden (przełomowy) kroczek i wtedy będzie czas i możliwości aby dodawać kolejne integracje. Ale to najszybciej przyszły rok.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...