Skocz do zawartości

[PROPOZYCJA] Wznawianie aukcji z TOWARÓW

Polecane posty

1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Ten błąd nie dotyczy tego filtra. Filtr odnosi się do zmian oczekujących, zaś na czerwona plakietka oznacza błąd przypisany do którejś z aukcji (jest na czerwono). Ustaw widok wszystkich kont i przejdź po zakładkach przygotowane, trwające - gdzieś tam jest aukcja podświetlona na czerwono.

 

Tak jak pisałem przejrzałem wszystkie filtry, na zrzucie jest przykładowy.

Wieczorem znalazłem ten błąd w ZAKOŃCZONYCH. Dla mnie to zaskoczenie, tego jeszcze nie było...

image.png.274fa04ab1e0d8abfb88a4edbf246a2c.png

 

image.png.5984c2b906302e704c83b0e31ed6a3a5.png

Oferta została zakończona wczoraj rano, i błąd "wisiał" aż do ręcznego (wieczornego) skasowania.

PS

nie wznawiałem oferty w żaden sposób

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
11 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

image.png.5984c2b906302e704c83b0e31ed6a3a5.png

Mnie ten błąd utrzymywał się przez wiele dni na losowych ofertach, dopiero musiałem pisać do Allegro i ręcznie po kolejnych dniach doprosiłem się, aby wznowili aukcję, podobno to jest awaria serwisu Allegro. W żaden inny sposób nie mogłem wznowić oferty. Tylko przez Adminów z Allegro, wyślij im listę ofert do wznowienia.

Link to postu
1 minutę temu, HotKey . napisał:

Mnie ten błąd utrzymywał się przez wiele dni na losowych ofertach, dopiero musiałem pisać do Allegro i ręcznie po kolejnych dniach doprosiłem się, aby wznowili aukcję, podobno to jest awaria serwisu Allegro. W żaden inny sposób nie mogłem wznowić oferty. Tylko przez Adminów z Allegro, wyślij im listę ofert do wznowienia.

Miałem taką 1 ofertę, którą mi odblokowali do wznowienia - pisałem na czacie bo mi na tym zależało. Też przyznali, że wielu sprzedawców ma taki problem. Ale w tym wypadku błąd pojawił się po wysłaniu z Sello dyspozycji zamknięcia oferty (mail o zakończeniu dotarł i oferta jest zamknięta a błąd się przeniósł razem z aukcją do ZAKOŃCZONYCH).

  • Dziękuję 1
Link to postu
9 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Miałem taką 1 ofertę, którą mi odblokowali do wznowienia - pisałem na czacie bo mi na tym zależało. Też przyznali, że wielu sprzedawców ma taki problem. Ale w tym wypadku błąd pojawił się po wysłaniu z Sello dyspozycji zamknięcia oferty (mail o zakończeniu dotarł i oferta jest zamknięta a błąd się przeniósł razem z aukcją do ZAKOŃCZONYCH).

Ten błąd pojawia się również, gdy aukcja sama się zakończy. Trochę jest to denerwujące, że Allegro ma problemy z wyświetlaniem zdjęć (czarne paski lub czarne zdjęcia) i nic z tym nie robi, a teraz jeszcze błąd podczas wznawiania aukcji. heh...

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Aktualnie wznawiam oferty z TOWARY > towar > AUKCJE > ostatnio zakończona

Po jej edycji w allegro (i ew. edycji opisu w allegro (niektóre 'babole' lepiej widać wówczas)) i pobraniu do Sello wypadało by pobrać jej pełne dane. To oczywiste. Nieco uciążliwe jest jednak wyszukiwanie tych ofert w TRWAJĄCYCH gdyż wznowione ofety nie podpadają pod żaden filtr Sello (z uwagi na pierwotny czas wystawienia lądują zazwyczaj w środku listingu). @Bartosz Rosa czy masz może na to jakiś pomysł? Czy jest możliwe stworzenie chwilowego filtru, np. 'nowopobrane oferty do Sello'?

 

Albo tak jak niżej, żeby pobrać tylko wznowione? wówczas można by zaznaczyć 'pełne dane oferty'?

obraz.png.15702b44a167cf9b095cb8805402d18d.png

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...