Skocz do zawartości

Problem z usunięciem użytkownika

Polecane posty

Witam,

 

Probuje usunac uzytkownika przez program biuro nexo. Niestety przy usuwaniu pojawia sie blad, ze dany uzytkownik jest opiekunem klientow.

Jak moge usunac\dezaktywowac uzytkownika tak, aby nie mial dostepu do baz danych lub nie pojawial sie na liscie wyboru? Chcialbym to zrobic zbiorczo, bez wchodzenia i kazda baze i odzanaczania, ze nie jest juz opiekunem klienta. Bede wdzieczny za odowiedz.

biuro nezo.jpg

Link to postu
Na tę chwilę są 2 scenariusze:
  1. Należy poczekać na wersję 27 - w niej dochodzi w Biurze operacja „Dezaktywuj użytkownika” i ona działa bez względu na to, czy Użytkownik jest przypisywany do dokumentów, jako opiekun itd., ponieważ go nie usuwa, tylko jest nieaktywny/staje się niewidoczny i niemożliwy do wyboru przy logowaniu. Jednak jest to zmiana wersji 27.
  2. Jeżeli nie ma Pan bardzo dużo podmiotów w Biurze, to należy wejść do podmiotu, zaznaczyć wszystkich klientów w module Klienci i Wybrać ZBIORCZO —> CRM —> ZMIEŃ OPIEKUNA PODSTAWOWEGO i ustawić na Brak. Zmienić zbiorczo dla wszystkich klientów, ale należy to robić niestety dla każdego podmiotu osobno. Wtedy będzie możliwość usunięcia użytkownika Biura z tych podmiotów.
  • Dziękuję 1
Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Problem z usunięciem użytkownika
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam podobny problem w REWIZORZE GT z jednym użytkownikiem. Zaznaczyłam użytkownik nieaktywny, dodatkowo usunęłam użytkownikowi wszystkie uprawnienia a nadal nie mogę go usunąć z listy. Pojawia się komunikat: Nie możną usunąć użytkownika, który jest opiekunem zadania. Jak sobie poradzić z tym problemem, nie bardzo wiem nawet, co znaczy, że jest opiekunem zadania, bo  nie nadawała mu takich uprawnień . Z usuwaniem innych użytkowników nie mama problemu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...