Skocz do zawartości

Informacja o formie płatności w widoku faktur lub paragonów

Polecane posty

Witam,

Klient tworzy dokumenty sprzedazy (paragony i faktury) na podstawie wczesniej wprowadzonych zamowien. W zamowieniach wybiera forme platnosci: przelewy 24, payu, gotowka, karta platnicza badz inne. Niestety na dokumencie sprzedazy pojawia sie informacja o przedpłacie. Rozumiem, ze z punktu widzenia programu to jesli ktos oplacil zamowienie a nie dokum,ent sprzedazy to zrobil przedplate dla dokumentu sprzedazy. Jednak wiadomym jest, ze w widoku faktur w kolumnie forma platnosci przedplata o niczym nas nie informuje. Czy jest mozliwosc aby w tej kolumnie pojawial sie sposob platnosci przedpłaty lub dodanie nowej kolumny tak zeby byla informacja ze dany dokument sprzedazy został oplacony np. karta czy w formie linku do przelewy 24?

Prosze uprzejmie o odpowiedz.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Informacja o formie płatności w widoku faktur lub paragonów

Nie za bardzo rozumiem w czym platnosci terminalowe maja pomoc? Wyswietlaja tylko platnosci karta z terminala? czy cos jeszcze?

Mam zamowienie (zrzut ekranu) oplacone przez przelewy 24 i nic sie nie pokazuje w kolumnie E. Chyba jakas pomylka? A jesli nie bede wdzieczny za rozwiniecie tematu.

platnosci terminalowe.jpg

Link to postu

Wysłałem Panu, jakie kolumny mogłyby pomóc w identyfikacji płatności (proszę nie sugerować się zaznaczeniem we wcześniejszym poście). Dodatkowo pisze Pan w tytule o widoku faktur lub paragonów, a wysyła Pan zrzut z modułu zamówień. Niemniej jednak w module zamówień również dostępne są kolumny informujące o formie płatności.

image.png.89dc54186695cc036744fbc64ee4d903.png

Link to postu

Dziekuje za info. Jednak nie bardzo ma sie to do opisanego wczesniej problemu.

Problem nie jest z wyszukaniem odpowiednich kolumn... tylko z tym, ze jesli zamowienie oplacimy przelewami 24 lub karta lub payu to tworzac fakture na podstawie takiego zamowienia 

w platnosciach mamy przedplate. Przedplata moze byc wykonana w rozny sposob i o tym program juz nas nie informuje np. w widoku faktur. A taka informacja jest mi bardzo potrzebna, zeby moc lepiej sprawdzac platnosci np. we wspomnianym juz w widoku faktur.

Np. zamowienie oplacone przez przelewy 24. W widoku zamowien widac, ze sa to przelewy 24. Tworzac dokument sprzedazy jest on z automatu splacony przedplata. W widoku faktur pojawia sie tylko informacja o przedplacie. Pozostale kolumny, zaznaczone przez Pana są puste. Nie mam jak zatem zidentyfikowac platnosci dokumentu sprzedazy.

Jesli ktos ma jakies sugestie bardzo prosze o porade.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...