Skocz do zawartości

Nie pobiera transakcji do niektórych aukcji. Kolumna "au_bidcount" ma wartość ZERO

Polecane posty

Analizuję problem dlaczego niektóre transakcje nie są pobrane do Sello. Problem dotyczy aukcji trwających, które były bardzo dawno już wystawione. 

Wykonałem skrypt, który sprawdzaj niepobrane z Allegro transakcje. Mam kilkaset wyników dla których kolumna "au_bidcount" wynosi ZERO, przy zawsze jakiejś wartości "ilosc_transakcji".
Pobieranie pełnych danych nie rozwiązuje problemu.  Sello obsługuje kilka kont z czego tylko jedno nie ma wykonanej autoryzacji.  

Zauważyłem, że aukcje stanowiące problem z pobraniem transakcji nie mają obecnie żadnej zawartości w zakładce Dostawa i Płatność, brakuje także wpisanych informacji w zakładce Specyficzne . Nie mam pojęcia czemu tak jest, raczej nie da się wystawić takiej aukcji.

Czy to może być przyczyna, braku pobierania transakcji dla tych aukcji ?  Czy jest jakiś sposób aby uzupełnić te braki w trwających aukcjach ?  
Aukcje z transakcjami mają wszystkie konieczne dane.

Sello w wersji 1.31.3

Edytowane przez Radek Brzeski
Link to postu

au_BidCount jest wypełniana tylko dla licytacji i oznacza liczbę osób biorących udział w licytacji.

24 minuty temu, Radek Brzeski napisał:

Zauważyłem, że aukcje stanowiące problem z pobraniem transakcji nie mają obecnie żadnej zawartości w zakładce Dostawa i Płatność, brakuje także wpisanych informacji w zakładce Specyficzne . Nie mam pojęcia czemu tak jest, raczej nie da się wystawić takiej aukcji.

Proszę spróbować dodać nową aukcję/powielić tą bez specyficznych i (jeśli ma wybraną kategorię) przejść na zakładkę specyficznych i ewentualnie pobrać tam specyficzne, jeśli same się nie pobiorą. Czy tutaj występuje jakiś błąd? Jeśli nie, to można anulować dodawanie aukcji i sprawdzić ponownie, czy uda się pobrać pełne dane i dalej transakcje.

Link to postu
26 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

au_BidCount jest wypełniana tylko dla licytacji i oznacza liczbę osób biorących udział w licytacji.

Do niedawna takich wpisów było parę linijek. Dzisiaj ponad 900. 

 

Cytat

Proszę spróbować dodać nową aukcję/powielić tą bez specyficznych i (jeśli ma wybraną kategorię) przejść na zakładkę specyficznych i ewentualnie pobrać tam specyficzne, jeśli same się nie pobiorą. Czy tutaj występuje jakiś błąd? Jeśli nie, to można anulować dodawanie aukcji i sprawdzić ponownie, czy uda się pobrać pełne dane i dalej transakcje.

 Tak zrobiłem i przy próbie pobrania pełnych danych zaczęło sypać błędami Forbiden 403, które ktoś wczoraj poruszył w odrębnym wątku. Czy zalecenie ponownej autoryzacji wszystkich kont, powinno pomóc?  

Link to postu

A wcześniej tych 403 nie było dla tych ofert? Najlepiej będzie podesłać do nas log z pobrania tych wadliwych ofert + zrzut ekrany z okna zarządzania kontami i licencjami, abyśmy mogli skonfrontować listę kont z tym co jest odbierane.

Logowanie można włączyć w programie serwisowym, menu Rejestr, Sello należy wtedy uruchomić jako administrator i pobrać pełne dane wybranej oferty. W folderze Sello \Log będzie plik Allegro-<data>.json, który proszę podesłać na sello@insert.com.pl wraz z linkiem do tego wątku oraz zrzutem ekranu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...