Skocz do zawartości

Blokada filtrów

Polecane posty

  • 2 miesiące temu...

Podbijam temat.

Brak możliwości zablokowania danemu użytkownikowi filtrowania listy (A w szczególności "Dokumenty z okresu...") jest absurdalne. Ot, zatrudniasz nowego pracownika i w jednej chwili ma on pełną wiedzę na temat twojej całkowitej historii sprzedaży zarejestrowanej w programie. Coś pięknego. Kto to wymyślił?

Przy okazji, zna ktoś może jakiś dodatek, który rozwiązuje ten problem? Dla mnie jest to rzecz kuriozalna.

Link to postu

Kuriozalne to jest używanie programu, który nie spełnia oczekiwań. Rozwiązaniem problemu jest po prostu zainstalowanie programu, który ma oczekiwane funkcje...

Poza tym w handlu dostęp do poprzednich transakcji jest na ogół niezbędny. Ja bardzo często mam zamówienia na "dwie sztuki tego co ostatnio" albo "to co brałem w marcu".

Link to postu
6 godzin temu, Przemysław Kwiatkowski napisał:

Kuriozalne to jest używanie programu, który nie spełnia oczekiwań.

Przez chwilę myślałem, że sam już to napisałem ;)

 

6 godzin temu, Przemysław Kwiatkowski napisał:

Rozwiązaniem problemu jest po prostu zainstalowanie programu, który ma oczekiwane funkcje...

Takie możliwości daje Navireo.

 

19 godzin temu, Artur Baczewski napisał:

Ot, zatrudniasz nowego pracownika i w jednej chwili ma on pełną wiedzę na temat twojej całkowitej historii sprzedaży zarejestrowanej w programie.

Czy nie wystarczy wyłączyć podsumowania listy oraz odebranie uprawnień do zmiany parametrów listy i jej kopiowania ?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...