Skocz do zawartości

Invalid HTML subset.

Polecane posty

Jakiś być musi. Może to być np podwójne pogrubienie tego samego fragmentu. Trzeba by ustalić problem, wtedy można podjąć jakieś działania aby go wyeliminować.

Poniżej podsyłam skrypt, który wyciąga opis bezpośrednio z bazy, więc można w nim sprawdzić co jest nie tak. Skrypt SQL należy wykonać np w programie serwisowym.

select aal_Description from au_Allegro
join au__Auction on au_id = aal_AuctionId
where au_Title like 'TUTAJ WPISAĆ NAZWĘ AUKCJI PRZYGOTOWANEJ'
and au_State in (0,1)

Zwrócony kod można podesłać do nas na sello@insert.com.pl z linkiem do tego tematu. Przeanalizujemy co jest nie tak.

Link to postu
38 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Jakiś być musi. Może to być np podwójne pogrubienie tego samego fragmentu. Trzeba by ustalić problem, wtedy można podjąć jakieś działania aby go wyeliminować.

Poniżej podsyłam skrypt, który wyciąga opis bezpośrednio z bazy, więc można w nim sprawdzić co jest nie tak. Skrypt SQL należy wykonać np w programie serwisowym.


select aal_Description from au_Allegro
join au__Auction on au_id = aal_AuctionId
where au_Title like 'TUTAJ WPISAĆ NAZWĘ AUKCJI PRZYGOTOWANEJ'
and au_State in (0,1)

Zwrócony kod można podesłać do nas na sello@insert.com.pl z linkiem do tego tematu. Przeanalizujemy co jest nie tak.

Muszę usuwać ręcznie "puste" spacje - jak w przykładzie poniżej, "backspace-m" jadę w lewo i dojeżdżam do cyfry 3. Klikam Ok, aukcja się wystawia bez błędów. Jest to dla mnie o tyle niezrozumiałe, że wyżej przy 61 też są po prawej puste spacje. Jednak, żeby aukcja przeszła, wystarczy usunąć te obok 43.

opis subset.png

Link to postu
1 minutę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Zaptaszkuj. Wyświetli się kod. I zobacz co jest tam, gdzie musisz kasować spacje. Stawiam na kod &nbsp ;

Zgadza się są te znaki - wcześniej też były. Może to dlatego, że przygotowywałem sobie tekst w wordzie i potem skopiowałem. Dziwne jest to, że po skasowaniu kilku, te inne dziwolągi też są i Sello wystawia aukcję. Następnym razem muszę dany tekst tworzyć w tym edytorze uproszczonym i nie powinno być problemu. :)

Link to postu

To też jest ciekawe, bo Sello czyści   zarówno podczas generowania aukcji jak i profilaktycznie jeszcze przy wysyłaniu kodu do Allegro. Może tam siedzi coś więcej niż tylko   Dlatego dobrze by było podesłać kod wyciągnięty wprost z bazy powyższym poleceniem SQL. Uruchamiając jakkolwiek kod w edytorze przechodzi on już przez kilka mechanizmów, które mogą poprawić/zmodyfikować go na tyle, że dalej pójdzie już normalnie.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Te podwójne pogrubienia widać na dużym monitorze, w Sello są one "bardziej pogrubione" w stosunku do normlanych (pojedynczych) pogrubień. Problem, gdy bardziej pogrubiona jest spacja, ale jak się zaznaczy cały tekst CTRL+A to też te "bardziej" pogrubione spacje widać wtedy. Mniej więcej wiem jak te pogrubienia podwójne robię.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...