Skocz do zawartości

Usunięcie numeru konta, nota księgowa

Polecane posty

Witam, nie mam możliwości usunięcia numeru konta wraz z bankiem z zakładki rachunki bankowe numer konta był użyty w wcześniejszych fakturach ale obecnie konto zostało zamknięte i chcę je usunąć z systemu aby unikną pomyłki i nie wprowadzić go na fakturze. Proszę o informację jak mogę to zrobić.

Czy jest możliwość w programie wystawianie not księgowych ?

Pozdrawiam

Emilia Urlich

Link to postu
9 minut temu, Emilia Urlich napisał:

Witam, nie mam możliwości usunięcia numeru konta wraz z bankiem z zakładki rachunki bankowe numer konta był użyty w wcześniejszych fakturach ale obecnie konto zostało zamknięte i chcę je usunąć z systemu aby unikną pomyłki i nie wprowadzić go na fakturze. Proszę o informację jak mogę to zrobić.

Nie można rachunku bankowego podmiotu jeśli został powiązany z dokumentami... Można usunąć te powiązania, wtedy będzie można usunąć rachunek bankowy, operację taką należy wykonać serwisowo... Można również ustawić rachunek bankowy jako nieaktywny, ale też serwisowo... Proszę skontaktować się ze swoim serwisantem/nawiązać taką współpracę/poszukać rozwiązań dodatkowych, które to zrealizują.

 

13 minut temu, Emilia Urlich napisał:

Czy jest możliwość w programie wystawianie not księgowych ?

W praktyce stosuje się do tego rachunki sprzedaży i zmodyfikowane wzorce wzorce wydruków.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...