Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Wiktor Perliński

Wystaw ponownie, a zniekształcone zdjęcia

Polecane posty

Witam, w ostatnim czasie uzupełniam ofertę Allegro korzystając z opcji w Sello "wystaw ponownie". Niestety - ale dzisiaj zorientowałem się że większość z tych aukcji zawiera zdjęcia z jakimiś dziwnymi zniekształceniami. Dokładniej - zdjęcia te mają dodany czarny poziomy pasek na samym dole. Pasek ten ma różną grubość w zależności od aukcji / zdjęcia.

 

Czy spotkali się Państwo już z takim problemem? Dodam że sprawdziłem już "aukcje-matki" tj. te aukcje na podstawie których wystawiałem aukcje ponownie, jednak zdjęcia te są prawidłowe.

Bardzo proszę o pomoc, wystawiłem kilka tysięcy aukcji i dopiero teraz zauważyłem te zniekształcenia. Jeśli będzie potrzeba dostarczenia odnośnika do przykładowej aukcji - mogę to zrobić poprzez wiadomość prywatną. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Problem prawdopodobnie z działaniem mechanizmu zmieniającego rozmiar zdjęć w Allegro, był poruszany kilka dni temu. Zgłoszone do Allegro. Mam jeszcze jedno podejrzenie co może je powodować, ale jeszcze wymaga to niezależnej weryfikacji z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
5 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Mam jeszcze jedno podejrzenie co może je powodować, ale jeszcze wymaga to niezależnej weryfikacji z naszej strony.

Czy w takim wypadku podesłać przykładową aukcje (bądź jeszcze inne materiały dodatkowe) w prywatnej wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu

×