Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Piotr Wicha

Pomoc zmiany oczekujące

Polecane posty

Słuchajcie mam problem mam 211 zmian oczekujących dla swoich aukcji i gdy puszcze to wszystko ładnie idzie żadnych błędów wyskoczy komunikat że zaktualizowano 211 ale problem w tym że nic się nie zrobiło bo cały czas wyskakuje że jest 211 zmian. Nie wiem o co chodzi może ktoś miał taką przypadłość

Przechwytywanie.JPG

Przechwytywanqie.JPG

27 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Oczywiście macie Sello działające z Allegro pod tym względem? Wersja 1.31.1?

Jakie komunikaty błędów w raporcie?

Czy do zmian cen nie potrzeba Sello 1.31.3?

• Dziękuję 1

W Allegro ceny zmieniają się do 5 minut. Natomiast raczę zobaczyć po 10-15 minutach, ponieważ zdarza się błąd, że Sello zmienia ceny w programie, lecz na Allegro już się nie zmieniają. Bartek pisał o tym, że Allegro ma czasami problemy z synchronizacją.

Czy w aukcjach trwających widać te 211 aukcji zawierających zmiany do wysłania? Może są one przypisane do jakiegoś innego konta, może nawet nieaktywnego?

U mnie jest podobnie. Zmiana przez sello niby robi się bezbłędnie, ale w allegro nie zmienia się cena aukcji, w których nie są uzupełnione parametry obowiązkowe. Co ciekawe np. grupowa zmiana cenników dostaw poprzez allegro dla tych aukcji działa. Aukcje, w których cena nie została pomyślnie zmieniona można poznać po tym, że w Aukcje\Trwające w kolumnie Cena KT jest stara cena. Wygląda to jakby allegro nie zwracało błędu, który występuje przy zmianie bezpośrednio w allegro W 1 ofercie nie udała się zmiana ceny. Uzupełnij parametry obowiązkowe: Cechy dodatkowe, Długość blatu, Szerokość blatu, Waga.

W 1.32 zmiana cen będzie wykonywana inaczej, dajcie znać czy jest wtedy wyraźna informacja przy próbie wysłania, że brakuje w ofercie parametrów obowiązkowych.