Skocz do zawartości

Przedstawiciel w ZK

Polecane posty

W ZK brakuje możliwości ustawienia przedstawiciela dla danego zamówienia. Dobre byłoby rozwiązanie zaczerpnięte z OE

subiekt_przedstawiciel.jpg.1abc73795d34df0a1733f73e1806e7d1.jpg

Tutaj w ZK brakuje a często szczególnie w przypadku większych firm byłaby to pomocna informacja z kim ustalane jest dane zamówienie. To samo jeśli chodzi o kwestię wysyłki e-mail czy SMS z powiadomieniami (podstawianie autotekstów, adresów i numerów telefonu).

subiekt_zk_przedstawiciel_brak.jpg.f89b7da37cacbb8181b4e8319df8c97c.jpg

Jeśli przedstawiciel nie posiada swojego e-maila i / lub numeru telefonu to oferta wysyłana jest na główny adres e-mail / SMS na numer telefonu firmy. W przypadku gdy przedstawiciel ma zdefiniowany e-mail / numer telefonu - wysyłka ZK do niego wraz z powiadomieniami :)

subiekt_informator.thumb.jpg.cabeebe37494dc7b18dddbf84774a5ef.jpg

Link to postu

W podsumowaniu (pod tabelą pozycji), ma Pan Wystawił i Odebrał. I teraz tutaj ważne - w zależności, czy wprowadzony jest numer Oryginału zamówienia, te pola się zamieniają - tak to już Insert wymyślił :) Względem powyższego, będzie można wybrać albo pracownika, albo osobę znajdującą się w kontrahencie jako przedstawiciel. Jak to Pan ustawi, to i maile będą chciały iść do przedstawiciela.

Link to postu

Hmm coś mi to tak nie działa :) Wpisałem numer Oryginału - na dole odebrał i wystawił zamienił się miejscami. Wybrałem w tym wypadku WYSTAWIŁ na właściwego przedstawiciela firmy - ale maile dalej są wysyłane na główne e-mail w kartotece firmy a nie danego przedstawiciela (SMSy też na główny numer telefonu firmy)

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Tak tylko wracam z tematem bo w OE też to jest trochę problematyczne.

Mamy stworzone OE, wybranego przedstawiciela i przy wydruku danego OE - adres e-mail oraz numer telefonu nie są tej osoby (niestety :( ) Trzeba to ręcznie zmieniać - a to pracownikom zdarza się zapominać ;) Mając wybranego przedstawiciela w firmie dobrze jakby e-mail i telefon się jednak ustawiły na niego :)

20210830-peOlFOxhmY.thumb.png.85104245f5cb405f1ca917f778cba636.png

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Czy idąc w ślad za Gestorem - w którym po wybraniu konkretnego przedstawiciela na OE do którego jest kierowana oferta podstawiają się jego dane (email, sms) oraz autoteksty możemy to zrobić dla ZK? :)

Bo niestety nadal to nie działa tak do końca - przedstawiciel wybrany a w oknie DRUKUJ po zapisaniu pojawiają się domyślne dane a nie tego wybranego przedstawiciela.

Prośba również o rozszerzenie autotekstów dla Przedstawiciel z dokumentów ZK. Dla OE jest ok

Link to postu
4 godziny temu, Marek Pyznarski napisał:

Patryk, może to nie zostało dokładnie powiedziane, ale ta kolejna to będzie zdecydowanie dalsza przyszłość.

dobrze powiedziane, zrozumiałem, że szanse są nikłe :) ale dalej się łudzę, że jeśli to już działa w gestorze to nie będzie z tym aż tyle pracy i jakoś się to uda wcisnąć ,kiedyś w plan :)

4 godziny temu, Marek Pyznarski napisał:

Zobacz na zapowiedź zmian w v45 w Subiekcie i oceń na co poświęciliśmy najwięcej czasu w tej wersji


A no pewnie, że patrzyłem :) posty ze zmianami w nowych wersjach to jedne z moich ulubionych - domyślam się, że priorytet obecnie KSeF :) 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...