Skocz do zawartości

Abonament na ulepszenia - brak ceny

Polecane posty

Witam,

kończy mi się za kilkanaście dni abonament na ulepszenia i nigdzie na stronie Insertu nie mogę znaleźć ceny?!?!

Cena Subiekt a jest ale czy nie byłoby uczciwie podawanie na stronie www ile kosztuje roczny abonament na ulepszenia bez którego znaczna część funkcji nie działa?

Cena abonamentu powinna być obok ceny programu, aby potencjalny kupujący był świadomy.

Link to postu

Jest dokładnie tak jak Pan opisuje, że rzekomo nie jest:

Cennik.thumb.png.120bc614bce95f2689f6c7282f31311b.png

Cennik1.png.e3ee80a5c45ed1dc3c21e038847bd852.png

Cennik2.png.5007b48832b928a1c92daa15ae6bb818.png

 

Czy jest uczciwe publiczne opisywanie błędnych i nieprawdziwych wniosków ? Wystarczyło spytać, gdzie znajdują się takie informacje i na tym poprzestać, w pierwszej kolejności można było spytać dostawcę programu, który swoją drogą powinien tak podstawowe kwestie wyjaśnić przed sprzedażą programu, a teraz przy kończącym się abonamencie o tym przypomnieć...

Link to postu
2 godziny temu, Radosław Kasolik napisał:

wg. mnie mocno ukryte są te  ceny, ale to moja prywatna opinia.

Szanujemy Pana prywatne opinie, ale gardzimy niesłusznymi ocenami. Proszę zrozumieć, że to, że Pan czegoś "nie może" wcale nie musi oznaczać, że ktoś inny jest nieuczciwy.

Link to postu
21 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Czy jest uczciwe publiczne opisywanie błędnych i nieprawdziwych wniosków ?

Hmm... A do czego służy forum? Co mają pisać użytkownicy, gdy nie wiedzą tyle co inni? Raczej - jako pomagający - powinniśmy szanować szczere wypowiadanie się i zachęcać do tego, żeby inni pisali jak rozumieją sprawę (choćby całkowicie błędnie), bo łatwiej im potem pomóc. Przynajmniej to forum (chyba szczególnie Sello) szczyci się takim podejściem. Celem jest pokazanie, że możemy pomóc, a nie że wiemy więcej...

 

PS

@Radosław Kasolik co do cen na abonament warto zadzwonić do INSERTU, często proponują niższe ceny bezpośrednio niż na swojej stronie.

Link to postu
Dnia 25.08.2019 o 08:44, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:
Dnia 24.08.2019 o 11:39, Daniel Kozłowski napisał:

Czy jest uczciwe publiczne opisywanie błędnych i nieprawdziwych wniosków ?

Hmm... A do czego służy forum? Co mają pisać użytkownicy, gdy nie wiedzą tyle co inni?

Odpowiedź znajduje się w poprzedniej mojej odpowiedzi w kolejnym zdaniu po tym zacytowanym:

Dnia 24.08.2019 o 11:39, Daniel Kozłowski napisał:

Wystarczyło spytać, gdzie znajdują się takie informacje i na tym poprzestać...

Nie doczytał Pan mojej odpowiedzi,  nie zrozumiał, jest jakieś inne wytłumaczenie ? Tak sposób publicznych wypowiedzi prowadzi do tego, że są później powtarzane nieprawdziwe informacje, gdyż ktoś nie doczyta wątku do sprostowania wcześniej opisanych, nieprawdziwych informacji.

 

Dnia 25.08.2019 o 08:44, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Raczej - jako pomagający - powinniśmy szanować szczere wypowiadanie się i zachęcać do tego, żeby inni pisali jak rozumieją sprawę (choćby całkowicie błędnie), bo łatwiej im potem pomóc. Przynajmniej to forum (chyba szczególnie Sello) szczyci się takim podejściem. Celem jest pokazanie, że możemy pomóc, a nie że wiemy więcej...

Jako "pomagający" mam zupełnie inne zdanie i podejście, moim celem nie jest tylko suche odpowiadanie na pytania i usuwanie skutków problemów (chyba, że ktoś jasno i wyraźnie będzie tego oczekiwał), ale przede wszystkim edukowanie i proponowanie usuwania skutków tych problemów, a liczne lata doświadczeń i świadczenia takich usług potwierdzają, że tylko to się sprawdza.

 

Dnia 24.08.2019 o 11:53, Radosław Kasolik napisał:

Dziękuje za informację.

wg. mnie mocno ukryte są te  ceny, ale to moja prywatna opinia.

Warto byłoby opisać swoje sugestie jak to według Pana powinno zostać zaprezentowane, aby było czytelniejsze, proszę tylko pamiętać o dwóch cenach abonamentów dla GT i cenach uzależnionych liczby posiadanych stanowisk w nexo.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...