Skocz do zawartości

AUKCJE ZAMKNIĘTE: Brak pobranej kategorii i niezgodność daty wystawienia i zamknięcia aukcji

Polecane posty

Witam,

W niektórych aukcjach Zakończonych pojawiają mi się oznaczone na czerwono błędy o poniższym schemacie:

Zapisywanie pobranej oferty "TYTUŁ_AUKCJI" (NR_AUKCJI) z konta NAZWA_KONTA w serwisie Allegro.pl (Polska): Brak pobranej kategorii.

Zauważyłem, że data zamknięcia aukcji widoczna na Allegro nie jest zgodna z datą widoczną w Sello w kolumnie "Data zakończenia/wznowienia".

Przykładowo:
Data zamknięcia aukcji widoczna na Allegro to: 10.03.2018r.
Natomiast w Sello w Aukcjach Zamkniętych mam przy tej aukcji powyższy błąd i Datę zakończenia/wznowienia aukcji taką: 2019-06-24, a data wystawienia: 2019-06-19.

Nie analizowałem wcześniej aukcji Zamkniętych, nie miałem takiej potrzeby, dopiero teraz, gdy zaczęły pojawiać się w nim błędy.

Jak pozbyć się opisanych powyżej błędów?

Link to postu
15 minut temu, Paweł Antoszczak napisał:

Zapisywanie pobranej oferty "TYTUŁ_AUKCJI" (NR_AUKCJI) z konta NAZWA_KONTA w serwisie Allegro.pl (Polska): Brak pobranej kategorii.

Możliwe, że aukcja była wystawiona w kategorii której już nie ma w Allegro, więc próba pobrania tej kategorii kończy się niepowodzeniem, tym samym dla aukcji pojawia się taki błąd.

16 minut temu, Paweł Antoszczak napisał:

Zauważyłem, że data zamknięcia aukcji widoczna na Allegro nie jest zgodna z datą widoczną w Sello w kolumnie "Data zakończenia/wznowienia".

Będzie poprawione w najbliższej aktualizacji 1.32.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Czy dałoby radę ustawić Sello tak, aby nie sprawdzało kategorii aukcji zamkniętych?

Jeżeli aukcja była wystawiona na Allegro, to musiała mieć wtedy poprawnie przypisaną kategorię. Następnie po zamknięciu aukcji nastąpiła zmiana kategorii i w takiej sytuacji chyba nie należałoby rozpatrywać tego w kategoriach błędu...(?) Na początku czyściłem błędy takich aukcji zamkniętych, ale one na nowo pojawiają się ... :( Wydaje mi się, że te błędy aukcji zamkniętych nic nie wnoszą i są niepotrzebne. 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

W aukcjach zamkniętych dalej pojawiają mi się błędy w postaci:
"TYTUŁ_AUKCJI" (NR_AUKCJI) z konta NAZWA_KONTA w serwisie Allegro.pl (Polska): Brak pobranej kategorii.
Czy jest szansa na usunięcie tego błędu w najbliższej aktualizacji? :)
EDIT: Pracujemy na wersji: 1.32.1

Edytowane przez Paweł Antoszczak
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...