Skocz do zawartości

Problem z tworzeniem paczki Allegro Paczkomaty

Polecane posty

Witam.

Nie wiem dlaczego ale przy jednej paczce wyskoczył mi komunikat w Statusie - Przygotowano oferty. I nie mogę wydrukować listu przewozowego. Nie ma też numeru przesyłki. Kiedy wchodzę na stronę Inpostu nie widać paczki w ogóle.

 

W pozostałych paczkach jest jak zawsze Przygotowana przez Nadawce i z nimi nie ma problemu.

Proszę o pomoc.

Link to postu
1 godzinę temu, Marcin T napisał:

Nie wiem dlaczego ale przy jednej paczce wyskoczył mi komunikat w Statusie - Przygotowano oferty.

 

Jeśli na pewno nie ma w Man. Paczek inpostu to wybierz opcję:

image.png.7843f15200639f546b50c219d06c6262.png

i spróbuje ponownie wysłać paczkę do Dostawcy.

 

Ew. jakiś zrzut ekranu?

  • Lubię to 1
Link to postu

To zazwyczaj jest objaw, że coś nie zagrało w API ShipX. Jeśli paczki są nadawane na umowę, można wybrać opcję Utwórz ponownie w serwisie kuriera (Anulowanie takiej paczki nie zadziała). Sello po prostu zapomni o tym, że paczka była tworzona i stworzy ją od nowa.

Jeśli paczki są wysyłane po przedpłacie na konto w InPoście to paczki moga się zablokować w taki sposób jeśli zabraknie środków na koncie.

Link to postu

Zauważyliśmy ten problem jakiś czas temu. My akurat mamy umowę, więc problem ze skończonymi środkami nas nie dotyczy :)Jest to spowodowane błędem po stronie InPostu - zmagając się z tym problemem w Sello (pojawiał się nam ten sam status i przy próbie wydruku błąd, że nie można teraz pobrać wydruku) w końcu postanowiliśmy wygenerować etykiety przez stronę. W managerze z kolei po wyborze wszystkich opcji i kliknięciu w Przygotuj strona zaczynała mielić polecenie i tak już zostawało. Dopiero po kilku minutach wszystko wróciło do normy i było można skorzystać zarówno z managera, jak i z Sello. Możliwe, że mają jakieś chwilowe przeciążenia albo coś ;)

  • Lubię to 1
Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Problem z tworzeniem paczki Allegro Paczkomaty

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...