Skocz do zawartości

Nie działa sumowanie kosztów wysyłki przy grupowaniu wg. klienta

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...
Dnia 11.09.2019 o 10:53, Leszek M napisał:

Jaka to wersja Sello ?

Która metoda grupowania jest wybierana?

Wersja 1.32.1, metoda grupowania wg klienta.

Przykład - mam dwie transakcje tego samego klienta. Do każdej wypełniony osobny formularz (ale ten sam adres dostawy, więc chcę połączyć w grupę wg klienta): 

image.png.644ce97ee2da9fc0cde97a8509a4f8de.png

Klikam na grupowanie wg klienta:

image.png.2c2801206b89242895558ee25dc2a4c8.png

wybieram "suma kosztów poszczególnych transakcji"

image.png.a17351dd439b7e3094a8bf63a4bbda56.png

w każdej transakcji jest koszt dostawy 8,99zł, więc po zsumowaniu powinno wyjść 17,98zł

image.png.60389d7827be4b3fc42c50901764208d.png

Jednak w utworzonej grupie koszt wysyłki wynosi 8,99zł i formularz świeci na czerwono.

Dzieje się tak tylko dla transakcji z Allegro z FODami. Próbowałem powtórzyć to na transakcjach dodanych ręcznie i wtedy działało prawidłowo...

Link to postu

Prawdopodobnie dała tutaj o sobie znać niekompatybilność obu mechanizmów. Grupowanie wg klientów powstawało bardzo dawno temu, jak formularze nikomu się nawet nie śniły. Później doszły formularze i one przy grupowaniu rządzą się swoimi prawami (ustawiają koszt dostawy już po wykonaniu grupowania).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...