Skocz do zawartości

Niewidzialne aukcje

Polecane posty

Mam wersje 1.31.3

W allegro wystawiam aukcje jako nowe lub jako "wystaw ponownie". Potem je ręcznie powiązuję za pomocą  sello z subiektem. Od jakiegoś czasu mam problem. Cześć aukcji wystawionych na allegro nie jest widziana przez sello. Jakby nie istniały. W związku z tym nie mogę ich powiązać z subiektem.

Ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję

Link to postu

Są wystawiane w takich samych kategoriach. Jako "wystaw podobne"

Mam duży problem

Jeśli klient kupi taki niewidoczny dla sello produkt np:

https://allegro.pl/oferta/laminator-a3-trymer-zaokraglacz-naroznikow-8472501933

z innymi produktami to widzę zakup tego klienta z formularzem wymagającym interwencji.

Natomiast gdy klient kupi TYLKO ten produkt, to dla sello transakcja nie widnieje.

Masakra. Zaraz sypną nam sie negatywy

Link to postu

Przy WYŚLIJ/ODBIERZ pojawia się okienko, które Ci pokazałem - nie zalecane jest za każdym razem włączanie pobierania pełnego, to może trwać długo (jeśli aukcje mają sporo lub dużych zdjęć lub jest ich setki/tysiące), co też może wpływać na to, że Sello nie ma jak wysłać aukcji nowych, bo ciągle pobiera pełne dane (może to trwać w niektórych warunkach i kilka godzin...).

Spróbuj najlepiej najpierw pobrać tak jak poniżej i napisz czy coś się zmieniło w ilości aukcji (wcześniej uruchom Sello ponownie, żeby był pewność, że nie trwa pobieranie pełnych danych):

image.png.fad124db703d4696798b81e2aaa16a22.png

PS potem zaznacz same "Aukcje zakończone" i ponownie pobierz. Wg mnie duża szansa, że aukcje się pobiorą.

Obserwuj też jakie ew. błędy sello rejestruje.

 

Link to postu

Hmm... Przed Sello 1.32 czasem i u mnie się pojawiały takie błędy. Jak chciałem zrobić logi dla ST i uruchamiałem Sello jako admin, to błąd się nie pojawiał i zazwyczaj działało. Więc może spróbuj to samo wykonać uruchamiając Sello jako administrator.

Konto jest poprawnie autoryzowane?

Czy przy instalacji Sello 1.32 pobrałeś wszystko od nowa (parametry, dostawy, cenniki...) wg instrucji ST?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...