Skocz do zawartości

Gupowanie według formularzy nieznany błąd

Polecane posty

Potwierdzam występowanie problemu dla grupowania wg formularzy. Niestety na tą chwilę nie mogę podać szczegółów. Problem zgłosił mi pracownik i nie wystąpił dla wszystkich transakcji a jedynie dla pojedynczych i wystąpił u nas trzykrotnie (w różnych dniach).

Przy pierwszym zgłoszeniu od pracownika, spróbowałem wywołać problem ze swojego komputera i niestety transakcja została zgrupowana prawidłowo. Uznałem, że to przypadek.

Drugie zgłoszenie - również u siebie na komputerze spróbowałem zgrupować i ponownie poszło prawidłowo, choć pracownik zarzekał się, że u niego był nieznany błąd.

Trzecie zgłoszenie - poszedłem zobaczyć to na urządzeniu u pracownika. Sprawdziłem grupowanie na jego koncie, później na swoim wychodząc z założenia, że konto szefa sobie z tym poradzi. Niestety nie udało się. Błąd jak najbardziej się pojawiał. Niestety pracownikowi potrzebny był komputer i nie chciałem mu blokować pracy, więc poszedłem na swoje stanowisko. Byłem pewien, że u mnie ten błąd też się pojawi, ale ponownie na moim kompie grupowanie poszło prawidłowo.

 

Przy najbliższej okazji usiądę już na kompie, gdzie występuje problem i spróbuję wyciągnąć jakieś dane o możliwy błędzie.

Dopóki było to tylko u nas, uznawałem że to błąd tylko dotyczący naszej firmy, ale skoro kolega Robert też spotkał się z taką sytuacją, to już nie przypadek :)

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...