Skocz do zawartości

Split payment - podzielona płatność

Polecane posty

Dzień dobry, mój użytkownik dopytuje o to samo (podzielona płatność na fakturach sprzedaży walutowych) - chodzi o wzór wydruku ze wskazanym rachunkiem bankowym do wpłaty kwoty netto w walucie na rachunek główny walutowy i odrębnie wykazany rachunek do wpłaty wartości VAT w PLN na rachunek VAT. Proszę mnie uspokoić, że albo to już jest, tylko nie umiem szukać albo będzie zrealizowane w Subiekcie NEXO do końca października. Dobrze byłoby, aby można to było jeszcze sprawdzić / ustawić przed wejściem w życie nowych przepisów. 

    

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam,

po aktualizacji subiekta gt, mamy mozliwośc zaznaczenia towaru jako podlegający MPP. Po próbie wystawienia faktury sprzedaży MPP na wydruku nie widnieje napis "podzielna płatność".

Proszę o informację czy będzie nowy wzorzec wydruku do faktur MPP czy będzie kolejna aktualizacja subiekta?

 

Link to postu

Znacznik podzielonej płatności zaznaczy się na dokumencie, jeśli będą spełnione 3 warunki:

1. Dokument jest wystawiony po 1.11 (bo od wtedy obowiązuje to wymaganie)

2. Na dokumencie jest choć 1 towar z oznaczonym znacznikiem

3. Wartość (brutto) dokumentu jest > 15 tys. (bo od takiej kwoty znacznik obowiązuje)

 

Edit:

Moja odpowiedź dotyczy Subiekta 123, jeśli chodzi o Subiekta GT to zapraszam na dedykowane forum.

 

Edytowane przez Aleksander Mynarek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...