Skocz do zawartości

Sello - brak dokumentu ZK...

Polecane posty

hej

mam problem z sello - mam go od niedawna jest skonfigurowane ale... nie tworzą mi się dokumenty ZK - nigdy nie wiem kiedy się utworzą a kiedy nie..

Nawet po zgrupowaniu klientów (jeżeli jest jakimś cudem ZK  to znika).

Jak robię dokumenty ZK z ręki pojawia się błąd "typ dokumentu jest nie prawidłowy....przejdz do zakładki cechy"

Towary mam podpięte i synchro z Subiektem Nexo Pro. (z 5 szt mam źle podpięte tzn wyświetla się błąd:

"InsERT_nexo_Driver: Tworzenie dokumentu zakończone błędem:

Dotyczy:"FLORADIX ....."
Wyjątek: Nie wygenerowano żadnej pozycji na dokumencie. Żaden z towarów transakcji nie jest powiązany z systemem sprzedaży"

Czy macie pomysł na brakujące dokumenty ZK?

p.s sprawdzałem czy produkt nie jest przypadkiem "jednorazowy" itp

 

anydesk00000.png

Link to postu
22 godziny temu, Waldemar Wrona napisał:

Żaden z towarów transakcji nie jest powiązany z systemem sprzedaży

Synchronizowałeś towary z Subiekta do Sello?

Dnia 15.05.2015 o 19:50, PanBanBan Marcin napisał:

Żeby towary z Subiekta były widoczne w Sello to musisz je oznaczyć do serwisu aukcyjnego

Dodano:

Chociaż widzę, że piszesz że sprawdzałeś czy produkt nie jest jednorazowy więc nie koniecznie to będzie problemem.

Edytowane przez maniootek •
Link to postu

Odłączyłem bazę i połączyłem ponownie baze i nie chce ich powiązać miedzy Sello a nexo.

Występuję taki błąd:

InsERT_Driver: Zmiana statusu powiązania towaru.Ustawianie statusu powiązania
Pobieranie towaru z zewnętrznego systemu
Szukanie towaru w zewnętrznym systemie
Metoda lub operacja nie jest zaimplementowana.

 

InsERT_nexo_Driver: Nieudane łączenie z systemem Subiekt nexo:

Wyjątek: Nie można rzutować obiektu modelu COM typu 'System.__ComObject' na typ interfejsu 'InsERT.Sello.DSIInterop.DSIRegistration'. Ta operacja nie powiodła się, ponieważ wywołanie metody QueryInterface dla składnika modelu COM w celu uzyskania interfejsu o identyfikatorze IID '{98574A39-B714-4E68-814B-9E2569537E41}' nie powiodło się z powodu następującego błędu: Taki interfejs nie jest obsługiwany. (Wyjątek od HRESULT: 0x80004002 (E_NOINTERFACE)).

 

 

Link to postu

Nie wolno odłączać bazy od Subiekta. W zasadzie służy to do rezygnacji z pracy z Sello. W tej chwili może być spory problem w odbudowaniu połączeń. Ale to może Bartek się wypowie.

Wydaje mi się, że prościej będzie odtworzyć ostatnią kopię zapasową Sello sprzed odłączenia od Subiekta. Ale wtedy będziesz mieć zapewne ponownie transakcje z ostatnich dni do przeklikania i (na przykład) do anulowania jeśli zostały już zrealizowane.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...