Skocz do zawartości

Nie pobierają się aukcje trwające, a co za tym idzie transakcje

Polecane posty

Witam

Prowadzimy sprzedaż na allegro sezonowo (kończymy w styczniu zaczynamy w październiku). Jak co roku najpierw aktualizacja Sello do najnowszej 

wersji i odpalamy...upss nic, cisza, nic się nie pobrało. Więc forum, trzy godziny studiowania go no i znam już problemy nowej wersji, nowego API allegro itd.

Jednak tym razem muszę się poddać, nie udało mi się rozwiązać problemu samemu, doszedłem do tego iż transakcje się nie chcą pobrać ponieważ nie pobrały się aukcje.

 

problem.jpg.b1157ee202dc12f7241f1f90a1f360fa.jpg

 

Ale dlaczego aukcje nie chcą się pobrać, nie mam już pojęcia, bardzo proszę o pomoc.

Link to postu

Zero błędów w raporcie podczas pobierania aukcji:

1122.jpg.b0ae8cc622d6e1d2142b362558fcfbea.jpg

Cenniki z Allegro zaimportowane i podpięte właściwie pod dane konto z Allegro, tak to wygląda:

12.thumb.jpg.0e4258fd3601fa252ef3281facc732e1.jpg

Jedna rzecz mnie zastanawia w cennikach Allegro mamy też wysyłkę zagraniczną (jak widać u góry) do kilku krajów, natomiast nie mamy tych wysyłek zagranicznych powiązanych

w  słowniki > Wysyłka towarów - Sposoby wysyłki 

13.thumb.jpg.39e65a1c3e70bbd3d9a608253d8a00cb.jpg

 

może to być przyczyna? 

Link to postu

Nie, to by miało wpływ na kopiowanie danych z formularza do transakcji.

Najlepiej było by podesłać do nas bazę do weryfikacji tego problemu bo nie bardzo jest się do czego odnieść. W razie czego proszę napisać na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku.

Link to postu

Panie Bartku wszystko wysłałem, teraz czekamy, bardzo proszę o przyspieszenie całej procedury bo to jest szok, aby wysłać bazę czekają mnie jeszcze

co najmniej dwa "kroki" a na każdego maila od Państwa czeka się cały dzień. Wychodzi na to że aby wysłać bazę zejdzie nam co najmniej trzy dni albo lepiej.

Pracuję z programem 8 lat takie sytuacje są dla mnie nowością, transakcje narastają jak tak dalej pójdzie sytuacja będzie nie do opanowania.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Nie pobierają się aukcje trwające, a co za tym idzie transakcje

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...