Skocz do zawartości

Sello a Strefa okazji na Allegro

Polecane posty

Tak tylko podpytam - wiesz jak się z tych okazji aukcje wycofuje?

Już raz tak zrobili ludzi w ch... Znacząco podnieśli prowizje za to promowanie. A wcześniej odmienili jeden wyraz w regulaminie usługi co spowodowało, że aby się wycofać należy aukcję ubić. Utrata całej popularności, obserwowanych itd.

Link to postu
35 minut temu, Magdalena Kozera napisał:

Niestety jeżeli raz wejdziesz do strefy okazji już nie da się z tego wyjść. Można jedynie wyłączyć dana aukcję lub wyprzedać do zera. Należy jednak pamieć że jeżeli kiedyś będziemy chcieli ją wznowić dalej ona będzie w tej strefie to jest ich haczyk. 

Jest to również napisane w ich regulaminie?

Link to postu

To wszystko powyżej to niestety prawda i jest w regulaminie. Pisałem, że zgadzałem się na inne warunki i mam mailowe potwierdzenia jak mnie namawiali na to promowanie, że mogę przerwać kiedy chce (tam była określona minimalna suma sprzedaży - chyba 3500 zł, po jej osiągnięciu miała być wolna ręka) - regulamin się zmienił (zmienili wówczas dosłownie jeden albo 3 wyrazy już nie pamiętam ale zupełnie zmieniało to opcję zakończenia promowania) i to mój problem, trzeba czytać cały po każdej aktualizacji czy mi się to podoba czy nie.

Pamiętajcie też, że w tej całej "okazji" zmiany przy aukcjach a w szczególności ceny (jak dowalą kolejną prowizję za to promowanie to nie będziecie mieć wyjścia) - kara za samowolną zmianę to 500 zł  - jeśli smart okaże się droższy niż zakładali i będą szukali kasy to się nie zdziwcie konsekwencji.

 

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...