Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANO] Działania powiązane w działaniu a F2

Polecane posty

Do dowolnego działania można dopiąć działanie powiązane.
Gdy chce to zrobić poprzez F2 to widzę na liście, że jest ona zawężona z autmatu do moich działań (tylko moich).

PYTANIE1:
Jak rozumiem moje działanie, to takie w którym jestem albo twórcą albo wykownacą (lub co najmniej osobą zaangażowna)?

W tym miejscu ograniczanie listy pod F2 tylko do moich działań wydaje się średnio szczśliwe!
Przecież jest zestaw filtrów w tym oknie, min. wykonawca/twórca i jakby ktoś miał takie zyczenie to z nich skorzysta.

CEL:
Chciałbym móc dowiązywać działanie powiązane do wszystkich działań w systemie.
Zastanawiam się jak ten cel osiągnąć (wiem, można się dodać jako osoba zaangazowana i dopiero wyszukać pod F2 działanie, no ale to mocno reczna robota i przy naszych ilosciach dokumentów odpada)

Działania o których mowa tworzą sie automatycznie na podstawie szablonu działania podczas generowania kazdego ZK, który to szablon z kolei przypisujemy do towarów.
Rozwiązaniem byłoby gdyby można w szablonie na sztywno zdefiniować osoby zaangazowane. Ustawiłbym wszysytkich i wówczas "obszedł" problem napotkany pod F2.
Niestety w szablonie nie można decydować kto jest zaangazowany.

PYTANIE 2:
Czy możecie dodać opcję aby w szablonie działania móc określać osoby zaangazowane, lub poprostu (najlepiej!) listy pod F2 nie ograniczać tylko do moich działań (tym bardziej, ze są dostępne stosowne filtry wiec to ograniczenie to trochę nadgorliwość :)?

PYTANIE 3:
Czy przychodzi Pańswtu jakieś rozwiazanie "alternatywne" do czasu rowziązania w/w zagadenienia?

 

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu

Panie Igorze,

Skoro można powiązać wszystkie działania pod F2 (a o tym dowiedziałem się po Pana odpowiedzi na moje pytanie numer 2) to też nie wnoszę już o rozbudowę szablonu.

W pytaniu 1, chciałem się upewnić, że dla NEXO "moje działanie", to takie w którym jestem albo twórcą albo wykonawcą (lub co najmniej osobą zaangażowna)?
Jedynie chce to potwierdzić.

 

Edytowane przez Użytkownik GT/NEXO
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...