Skocz do zawartości

13 stycznia usuniemy metody WebAPI do obsługi zamówień, z których obecnie korzystasz

Polecane posty

6 minut temu, Justyna Majka napisał:

A czy jest możliwość teraz ręcznie prowadzić numer zamówienia?

Nie, zgodnie z info o nowej wersji, stare transakcje (pobranie w 1.32) trzeba obsługiwać ręcznie. W tym wypadku prze Men. Paczek InPostu. Jeśli są we wczesnym stanie (i nie są b. stare) należy je skasować w programu (delete) i pobrać ponownie.

image.thumb.png.aa2c3db0208e5e419f2dffadef228f94.png

 

7 minut temu, Justyna Majka napisał:

Dodatkowo też nie pobiera mi transakcji z sello w smartpaczce

To pytanie do smartpaczki...

Link to postu
37 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Nie, zgodnie z info o nowej wersji, stare transakcje (pobranie w 1.32) trzeba obsługiwać ręcznie. W tym wypadku prze Men. Paczek InPostu. Jeśli są we wczesnym stanie (i nie są b. stare) należy je skasować w programu (delete) i pobrać ponownie.

image.thumb.png.aa2c3db0208e5e419f2dffadef228f94.png

 

To pytanie do smartpaczki...

Prosiłbym ST o dodanie informacji, że paczki utworzone w Sello 1.32 również nie są obsługiwane przez nowe API w tym paczki, gdzie sposób dostawy zaczyna się "Allegro". "Sello nie będzie obsługiwać starych transakcji" jest trochę mylące, ponieważ osoby myślą (w tym ja), że chodzi tylko o transakcje. Jest już sporo wiadomości o tym, że paczki Allegro Inpost, nie mogą być utworzone przez Sello, ze względu, że są to stare transakcje.

Edytowane przez Mariusz Kownacki
  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ale to w kwestii 1.33 niewiele zmienia. Daje nam jedynie to, że z kolejną poprawką nie musimy się spieszyć na marzec :). Tak czy inaczej już prace nad całkowitym usunięciem starego synchronizatora trwają. Aż sam jestem zaskoczony ile tego kodu było a ile jest obecnie w nowym :).

Link to postu

Witam, niestety po wprowadzeniu aktualizacji, nie wszystkie transakcje się pobierają. Zamówienie w subiekcie się nie tworzy. Po stworzneiu paragonu poprzez sello nie drukuje sie od razu na drukarce fiskalnej, dopiero po przejściu do subiekta. Prosimy o pomoc.

Link to postu

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale mam problem z szablonem aukcji.

Chciałbym zamienić poprzez zmiany zbiorcze szablony z inną kategorią produktu w Allegro, czy to jest możliwe? Ponieważ kiedy zamieniam otrzymauję informację, iż zaktualizowano poprawnie, ale szablon się nie podmienia. Kategoria zostaje taka jak była, nie zamienia się według szablonu.

dziękuję z góry za pomoc

Link to postu
2 minuty temu, Grzegorz Przeliorz napisał:

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale mam problem z szablonem aukcji.

Chciałbym zamienić poprzez zmiany zbiorcze szablony z inną kategorią produktu w Allegro, czy to jest możliwe? Ponieważ kiedy zamieniam otrzymauję informację, iż zaktualizowano poprawnie, ale szablon się nie podmienia. Kategoria zostaje taka jak była, nie zamienia się według szablonu.

dziękuję z góry za pomoc

 

O operacjach na jakich danych piszesz? Na aukcjach trwających czy na przygotowanych do wystawienia?

Czy możesz wskazać zrzut ekranu z ustawień w zmianach zbiorczych? szablonie podpiętym do tego towaru?

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Kiedy zostanie wprowadzona opcja pobieranie parametrów specyficznych z cech produktu lub pól własnych? Sprawa dotyczy również EAN oraz kod producenta. Brak tych opcji bardzo utrudnia działanie i wystawienie zbiorcze produktów powiązanych z Subiektem staje się niemożliwe.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...