Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Katarzyna Tubielewicz

Witamy!

Polecane posty

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o najnowszym produkcie firmy InsERT – Portalu Biura, który ma pomóc w pełniejszej i łatwiejszej współpracy i komunikacji biura rachunkowego ze swoimi klientami. Portal Biura udostępniamy w aplikacjach księgowych linii InsERT nexo oraz w Biurze nexo od wersji 27 wykorzystywanych w biurach rachunkowych. W ramach Portalu Biura możliwy jest dostęp do dwóch usług: Raporty i Dokumenty.

Raporty

Dzięki usłudze Raportów biuro rachunkowe ma możliwość w łatwy sposób przekazania swojemu klientowi zestawień związanych z bieżącą obsługą finansowo-księgową jego firmy bezpośrednio z Rachmistrza, Rewizora i Biura nexo do Portalu Biura. Usługa Raportów zastępuje istniejący Portal biura znany z Biura nexo.

Dokumenty

Dodatkowo w ramach Portalu Biura można korzystać z usługi Dokumentów, która umożliwia klientowi biura przesyłanie dokumentów (zdjęć zrobionych smartfonem czy plików pdf) do biura rachunkowego. Aby skorzystać z tej usługi, należy włączyć ją w Laboratorium (instrukcja). 

Dzięki usłudze Dokumentów biuro rachunkowe będzie mogło automatycznie otrzymywać przekazane za pomocą Portalu Biura dokumenty klienta biura w formie plików pdf lub zdjęć, prosto do Rachmistrza lub Rewizora nexo. W programach księgowych, z jednego miejsca możliwa będzie analiza przesłanych dokumentów, a następnie dodanie na ich podstawie odpowiednich zapisów lub wyjaśnienie z klientem wątpliwości dotyczących dokumentu.

Portal Biura a Biuro nexo

Biuro nexo od wersji 27 będzie się komunikować tylko z nowym Portalem Biura.

Przeniesienie danych klientów z istniejącego Portalu biura do nowego portalu odbywa się automatycznie podczas wykonywania jakichkolwiek czynności związanych z portalem. Migracja obejmuje dane z ostatnich 12 miesięcy, a co za tym idzie, może potrwać dłużej niż zwykła wysyłka raportów.

Nowy Portal Biura dostępny będzie pod adresem portalbiura.pl.

Więcej informacji na temat Portalu Biura dostępne jest w e-Pomocy.

 

Przygotowany dział poświęcony Portalowi Biura jest miejscem, w którym możecie Państwo zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszego nowego produktu.

Zapraszam do wspólnych dyskusji.

Edytowano przez Katarzyna Tubielewicz

Udostępnij ten post


Link to postu

×