Skocz do zawartości

Migracja z InsERT GT DO InsERT NEXO

Polecane posty

Dzień dobry,

Może już to było poruszane, ja niestety nie znalazłem. Chodzi mi o to, czy jest planowana możliwość przeniesienia historii dokumentów i ruchów magazynowych między tymi systemami? (FZ, MM, ZK, ZD itp.)

Jeśli nie jest planowane, to przez producenta, to czy ktoś zna jakiś dodatek, firmę, która może to zrobić?

Link to postu

@Przemysław Werner

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tyczy się to również MM-ek i stanów na magazynach? 

Jak rozumiem archiwalny dokument można podglądnąć i na podstawie tego działa informator np. na towarach czyli można sobie sprawdzić historyczne ruchy magazynowe, ceny itp.

Czy uruchamiając bazę demo INSERT NEXO, można sobie wgrać testowo obecną bazę z SUBIEKTA GT?

Link to postu

Dokument dostępny jest do podglądu i ewentualnej korekty - informator nie ma powiązania z tymi dokumentami. Dane archiwalne może Pan podłączyć do każdego podmiotu, podając odpowiednie parametry do bazy danych. Poniżej przesyłam również temat e-Pomocy z informacją o zakresie przenoszonych danych z Subiekta GT do nexo.

Subiekt nexo - Jakie dane przenoszą się z programu Subiekt GT?

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Migracja z InsERT GT DO InsERT NEXO
  • 3 lata później...
10 minut temu, Paweł Socha napisał:

Czy można zrobić testową migrację bazy danych z GT do NEXO. Dać czas kilka dni na sprawdzenie czy all ok. I te kilka dni poźniej dograć do NEXO ?

Program nie posiada takiej funkcjonalności, wiec można tak zrobić, ale nie za pomocą standardowych funkcjonalności programu.

 

11 minut temu, Paweł Socha napisał:

Ew. Czy najpierw przekonwertować do bazy test i jaki ok to po paru dniach założyć jeszcze jeden podmiot i zrobić to już finalnie ? 

Ten wariant jest zalecany.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...